ilginç arabalar

Sponsorlu Bağlantılar

xkadir61

xkadir61

Üye
ALLAAAAAAAAAH kavga büyüyo yaşasıııııııınnnnnnn:D:D:D:D:D
ya sorma. alıcam elinden ona verdiğim tüm imkanları. kupkuru kalacak ortalıkta. dayakla çözüm olmaz diyoruz ama dövmeyince akıllanmıyor velet.
fatihcim. eğer gerçekten. internet ve diğer teknoloji imkanlarından. uzak kalmak istemiyorsan. daha fazla kaşınma. o gün ;bu forum ve tüm internet hayatının tamamen son bulabilir. ve büğüne kadar sana uygulamadığım. tavırlarımla karşı karşıya kalabilirsin.

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
ya sorma. alıcam elinden ona verdiğim tüm imkanları. kupkuru kalacak ortalıkta. dayakla çözüm olmaz diyoruz ama dövmeyince akıllanmıyor velet.
fatihcim. eğer gerçekten. internet ve diğer teknoloji imkanlarından. uzak kalmak istemiyorsan. daha fazla kaşınma. o gün ;bu forum ve tüm internet hayatının tamamen son bulabilir. ve büğüne kadar sana uygulamadığım. tavırlarımla karşı karşıya kalabilirsin.
1.bana velet deme :sopa:
2.internte girmenin bir çok yolu var:huhu:
3.ve bugüne kadar bana uygulamadığın tavır kalmadı:hmmm
4.kalbim bu eski kavgaya küser bu diss burda biter .

xkadir61

xkadir61

Üye
fatihsagohiphop™;1029525' Alıntı:
1.bana velet deme :sopa:
2.internte girmenin bir çok yolu var:huhu:
3.ve bugüne kadar bana uygulamadığın tavır kalmadı:hmmm
4.kalbim bu eski kavgaya küser bu diss burda biter .

birgün anlarsın bakalım. kalmışmı kalmamışmı.
kardeşim olduğundan utandırma beni. büyüklerine saygılı olman gerektiğini. sana güzelce söyledik. ama böyle devam edersen. senin aklına dayak yeme korkusuylada sokmasını bilirim.

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
birgün anlarsın bakalım. kalmışmı kalmamışmı.
kardeşim olduğundan utandırma beni. büyüklerine saygılı olman gerektiğini. sana güzelce söyledik. ama böyle devam edersen. senin aklına dayak yeme korkusuylada sokmasını bilirim.
sen yazılarımı tam olarak okumuyosun son mesajımıda oku;)

konuyu saptırmayalım;)

schumici

schumici

Üye
aynı ben ve kardeşlerim abi kardeş olmak hakkatten böyle bişey demekki:D:D:D

Üst Alt