ikinci el c6-01 fiyat 520

• 3 Ekim 2012
  • 5063 Okunma
  • 18 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. cihaz birbuçuk aylık olup çok temizdir 22 aylık garantisi devam etmektedir pazarlık payı vardır cihazda çizik bulunmamaktadır (resimde biraz tozlu çıktı sadece) maddi sıkıntıdan satıyorum adanadayım ücreti elden teslim edebilecekler ilgilensin
    fiyat 480 tlye indirilmiştir bilginize
    < Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: dalgacı47
  2. 603 çoğunluğa göre c6–01'den iyi ve sıfırı 550 tl c6–01de o civarda kusura bakma bu fiyata satamazsın.

3. piyasayı bilmediğim için yazdım 1 buçuk ay önce 600 e aldım tahmini bir fiyat verdim

4. git bugün 600'e al telefonu aç ertesi gün sat en fazla 500 tl o da verirlerse ;)

5. fiyat cok cok fazla:oha:

6. arkadaşım fiyat teklifim bu pazarlık payını özellikle belirttim durumum biraz sıkışık ihtiyaçtan satıyorum senin önerdiğin bi fiyat varsa pm at

7. hocam ver 450 vereyim 1 aylık hep kılıfta durdu 1 tane bile çizik bulamassın telefonda bulursan parayı iade edicem o fiyata bu telefon fazla bende niğdede öğrenciyim...

8. ya güvenilmeyecek siteler yada garantisi bitmek üzere olan ikinci ürünlere bakıyorsundur muhtemelen

9. hayırlı satışlar hocam...:oke:

10. eyvallah ;)

11. ikinci el piyasası 350 lira olan bir telefon

12. Hayırlı satışlar dostum kendim telefoncuyum bak sana bir öneri vereyim. Telefon kıyak eyvallah fakat bilmen gerekenler şunlar. o telefonun sıfırı 600 tl hemen ver vereyim yanında kılıf ta veririz. Bugün al yarın getir o telefonu 450 liraya senden almam. Zaten bu telefonun yüzde on sekizi gitti ne yapar oda 91,52 tl yapar sil bunu bi kere. 500 tl ye o telefonu sen satamazsın maximum kusura bakma ama 450 max. oda. elden satarsa. kızma yanlış anlama sadece maxicep ailesinden biri olarak sana dostane bir öneri. Yine de hayırlı satışlar diyorum

13. haklısın kardeş aynı şekilde arkadaşın biri 375e veriyor

14. tamam akadaşlar gidin ondan alın o halde ben sıfır ayarında telefon diyorum son fiyat 480 tek kuruşta aşağı inmem

15. sen bu telefonu birkac sene daha kullanirsin kardes bu fiyatla :ehe

16. Fiyatınız kabul çok uçuk değil ama bu fiyatınız alıcıyı birazcık çelişkide bırakıp daha alt fiyat araştırmasına sürükleyebilir.. Yani önceki yorumlara baktımda arkadaşlarımız biraz net konuşmuşlar..400-430:tl: arası bir fiyat ve sahibinden.com'a ücretsiz açacağınız bir ilan ile linkinide buraya paylaştığınızda ilanınızın şansı çok artacaktır emin olun..
    Haklısınız insan daha kullanılmamış sayılabilecek taze cihazı ikinci el konumundan satmaya kıyamıyor ama paket açıldım mı iş bitmiştir :)
    Sunduğunuz fiyatı çok kırmasanız bile birazcık daha esneme yaparsanız beklentiniz daha yüksek olur:oke:

17. Ürün satışı gerçekleşmedi. İlan süresi dolmuştur :locked:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 06:14