ikinci el c6-01 fiyat 520

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dalgacı47

dalgacı47

Üye
    Konu Sahibi
ikinci el c6-01 fiyat 520
cihaz birbuçuk aylık olup çok temizdir 22 aylık garantisi devam etmektedir pazarlık payı vardır cihazda çizik bulunmamaktadır (resimde biraz tozlu çıktı sadece) maddi sıkıntıdan satıyorum adanadayım ücreti elden teslim edebilecekler ilgilensin
fiyat 480 tlye indirilmiştir bilginize

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
603 çoğunluğa göre c6–01'den iyi ve sıfırı 550 tl c6–01de o civarda kusura bakma bu fiyata satamazsın.

dalgacı47

dalgacı47

Üye
    Konu Sahibi
piyasayı bilmediğim için yazdım 1 buçuk ay önce 600 e aldım tahmini bir fiyat verdim

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
git bugün 600'e al telefonu aç ertesi gün sat en fazla 500 tl o da verirlerse ;)

Kerim.

Kerim.

Üye
fiyat cok cok fazla:oha:

dalgacı47

dalgacı47

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım fiyat teklifim bu pazarlık payını özellikle belirttim durumum biraz sıkışık ihtiyaçtan satıyorum senin önerdiğin bi fiyat varsa pm at

Cz_PopCoZYY

Cz_PopCoZYY

Üye
hocam ver 450 vereyim 1 aylık hep kılıfta durdu 1 tane bile çizik bulamassın telefonda bulursan parayı iade edicem o fiyata bu telefon fazla bende niğdede öğrenciyim...

dalgacı47

dalgacı47

Üye
    Konu Sahibi
makine 0 dan farksız 45 günlük diyorum 22 ay garantisi devam ediyo şu anki fiyatlara bi gözatın isterseniz ve benim fiyat önerime saygı duyun lütfen ilgilenmiyorsanız yorum yapmayın

Cz_PopCoZYY

Cz_PopCoZYY

Üye
yok hocam senin fiyatına bişey demiyoruzda şuanda daha ucuza bulablirsin
daha birçok var böle 600e 500e teknosa daha biraz pahalıya satıyor..

dalgacı47

dalgacı47

Üye
    Konu Sahibi
ya güvenilmeyecek siteler yada garantisi bitmek üzere olan ikinci ürünlere bakıyorsundur muhtemelen

Cz_PopCoZYY

Cz_PopCoZYY

Üye
hayırlı satışlar hocam...:oke:

dalgacı47

dalgacı47

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah ;)

omerfarukbaspin

Üye
ikinci el piyasası 350 lira olan bir telefon

esokmen

esokmen

Üye
Hayırlı satışlar dostum kendim telefoncuyum bak sana bir öneri vereyim. Telefon kıyak eyvallah fakat bilmen gerekenler şunlar. o telefonun sıfırı 600 tl hemen ver vereyim yanında kılıf ta veririz. Bugün al yarın getir o telefonu 450 liraya senden almam. Zaten bu telefonun yüzde on sekizi gitti ne yapar oda 91,52 tl yapar sil bunu bi kere. 500 tl ye o telefonu sen satamazsın maximum kusura bakma ama 450 max. oda. elden satarsa. kızma yanlış anlama sadece maxicep ailesinden biri olarak sana dostane bir öneri. Yine de hayırlı satışlar diyorum

komando04

komando04

Üye
Hayırlı satışlar dostum kendim telefoncuyum bak sana bir öneri vereyim. Telefon kıyak eyvallah fakat bilmen gerekenler şunlar. o telefonun sıfırı 600 tl hemen ver vereyim yanında kılıf ta veririz. Bugün al yarın getir o telefonu 450 liraya senden almam. Zaten bu telefonun yüzde on sekizi gitti ne yapar oda 91,52 tl yapar sil bunu bi kere. 500 tl ye o telefonu sen satamazsın maximum kusura bakma ama 450 max. oda. elden satarsa. kızma yanlış anlama sadece maxicep ailesinden biri olarak sana dostane bir öneri. Yine de hayırlı satışlar diyorum

haklısın kardeş aynı şekilde arkadaşın biri 375e veriyor

dalgacı47

dalgacı47

Üye
    Konu Sahibi
tamam akadaşlar gidin ondan alın o halde ben sıfır ayarında telefon diyorum son fiyat 480 tek kuruşta aşağı inmem

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Fiyatınız kabul çok uçuk değil ama bu fiyatınız alıcıyı birazcık çelişkide bırakıp daha alt fiyat araştırmasına sürükleyebilir.. Yani önceki yorumlara baktımda arkadaşlarımız biraz net konuşmuşlar..400-430:tl: arası bir fiyat ve sahibinden.com'a ücretsiz açacağınız bir ilan ile linkinide buraya paylaştığınızda ilanınızın şansı çok artacaktır emin olun..
Haklısınız insan daha kullanılmamış sayılabilecek taze cihazı ikinci el konumundan satmaya kıyamıyor ama paket açıldım mı iş bitmiştir :)
Sunduğunuz fiyatı çok kırmasanız bile birazcık daha esneme yaparsanız beklentiniz daha yüksek olur:oke:

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Ürün satışı gerçekleşmedi. İlan süresi dolmuştur :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...