ikinci el 750-850 tl civarı

• 6 Mart 2013
  • 643 Okunma
  • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar ikinci el s2 yada nexus düşünüyorum s2 herşeyi ile uygun bana ekran boyutu büyük değil. görüntü kalitesi önemli benim için işlemci hızlı ama ikinci eli çok pahalı ve hoşaf olmuş ürünler var temiz bulamadım.. sizce hangisi daha ii ilk defa android kullanacağım birde nexus un kranı da mı kavisli film izleme kalitesi önemli işlemci ile

Yazan: bozztigerland
  2. dostum galaxy s2 sana uygun bir cihaz gerek ekran kalitesi gerek işlemci yönünden bundan şüphen olmasın :oke:

3. öyle ama onunda temizi bulunmuyorki hep soyulmuş falan filan sıfır da 1200 lira filan vermek istemiyorum

- - - Eklendi - - -

birde ekranı mı eğimli nexus un yoksa arkası mı sadece eğim

4. ekranı eğimli

5. LG Nexus 4 iyi bir telefon. Ama nexus derken galaxy nexus u söylüyorsan S2 daha iyi.

6. galaxy nexus diyorum

7. Hacı nokta çiziksiz 12ay garantili galaxy s2 var ankara da yım düşünürsen pm gel root rom atılmadi anlamadigim için üzerinde ics yuklu

8. S2 daha iyi bence

9. önümüzdeki aylarda 380 euro ya s2 plus çıkacak bende almayı düşünüyorum

10. bu s plus ne zaman çıkacak acaba s2 diyorum ama s3 le aynı para istiyorlar ikinci el nerede ise birde plus daha ii olur yenilik hemde

11. S2 yada xperia S

12. s2 ;)

13. xperia lcd ekran sanırım onun için s2 de karar kıldım ama s2 mi yoksa s2 plus mi beklemeli

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 06:53