İki Kişiyi Gömen Katil Tutuklandı

 • 7 Nisan 2013
 • 245 Okunma
 • 3 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  Konya'da 9 ve 10 yıl önce ortadan kaybolan 2 kişiyi öldürüp gömdüğü iddia edilen şüpheli Bünyain K. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

  Edinilen bilgiye göre, 4 Mayıs 2003 tarihinde Konya'nın Seydişehir ilçesinde işlettiği gazino için alışverişe giden 35 yaşındaki Fatih Karagöz ortadan kayboldu. O günden sonra Karagöz'den bir daha haber alınamazken, otomobili Hadim ilçesinde yanmış şekilde bulundu. Aradan bir yıl geçtikten sonra 15 Haziran 2004 tarihinde Seydişehir'de yine bir gazino işleten 35 yaşında Hürrem Uslu da ortadan kayboldu. Uslu'nun otomobili de kaybolmasından 5 ay sonra Antalya'nın Manavgat ilçesinde terk edilmiş olarak bulundu. Konya Cinayet Büro Amirliği ekipleri yaptığı araştırmada kayıp 2 şahısla da son kez görüşen Bünyamin K'yi belirlemiş ve gözaltına almıştı. Şüpheli şahıs, suçunu itiraf etmiş Hürrem Uslu'yu kendisinin öldürdüğünü itiraf etmiş, Fatih Karagöz'ü ise Hürrem Uslu'nun öldürdüğünü, kendisinin de gömdüğünü söylemişti. Şüpheli Bünyamin K. her iki şahsı da öldürdüğü iddiasıyla çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.
   


  Yazan: x-scarface
 2. iyi yakalanmış.
   
 3. Birini öldüreni idam etmeleri lazım.
   
 4. Birini öldüreni öldürdükten sonra ne anlamı var ki yargının adaletin :hmmm bu onlara kolaylık olur pişman olarak hergün acı çekerek çekmeliler cezalarını :hmmm
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/12/2018 - 02:54