İki Kişiyi Gömen Katil Tutuklandı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi


Konya'da 9 ve 10 yıl önce ortadan kaybolan 2 kişiyi öldürüp gömdüğü iddia edilen şüpheli Bünyain K. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Edinilen bilgiye göre, 4 Mayıs 2003 tarihinde Konya'nın Seydişehir ilçesinde işlettiği gazino için alışverişe giden 35 yaşındaki Fatih Karagöz ortadan kayboldu. O günden sonra Karagöz'den bir daha alınamazken, otomobili Hadim ilçesinde yanmış şekilde bulundu. Aradan bir yıl geçtikten sonra 15 Haziran 2004 tarihinde Seydişehir'de yine bir gazino işleten 35 yaşında Hürrem Uslu da ortadan kayboldu. Uslu'nun otomobili de kaybolmasından 5 ay sonra Antalya'nın Manavgat ilçesinde terk edilmiş olarak bulundu. Konya Cinayet Büro Amirliği ekipleri yaptığı araştırmada kayıp 2 şahısla da son kez görüşen Bünyamin K'yi belirlemiş ve gözaltına almıştı. Şüpheli şahıs, suçunu itiraf etmiş Hürrem Uslu'yu kendisinin öldürdüğünü itiraf etmiş, Fatih Karagöz'ü ise Hürrem Uslu'nun öldürdüğünü, kendisinin de gömdüğünü söylemişti. Şüpheli Bünyamin K. her iki şahsı da öldürdüğü iddiasıyla çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 
BYFECI

BYFECI

Üye
iyi yakalanmış.
 
fk555897

fk555897

Üye
Birini öldüreni idam etmeleri lazım.
 
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Birini öldüreni öldürdükten sonra ne anlamı var ki yargının adaletin :hmmm bu onlara kolaylık olur pişman olarak hergün acı çekerek çekmeliler cezalarını :hmmm
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

komando04
Cevap
0
Görüntüleme
384
komando04
x-scarface
Cevap
0
Görüntüleme
350
x-scarface
Onur Saka
Cevap
0
Görüntüleme
411
Onur Saka
tragedie
Cevap
13
Görüntüleme
22K
tragedie
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt