iki gün fitnessa gidip fotoğraf paylaşan kız

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
iki gün fitnessa gidip fotoğraf paylaşan kız
Sanki yıllardır kendini spora adamış gibi bir de giydiği tayt ile ayna karşısında fotoğraf çekip paylaşır. Gerçek fitness yapıp kendini geliştirenlere gerçekten çok ayıp oluyor. Senin o yağlı göbeğini görmek zorunda mıyız? Önce git geliştir kendini fiziğin bi yerine otursun sonra paylaş. "Ben sporcuyum" havalarına girmeye gerek yok.

Bazen instagramda bu işle gerçekten ilgilenen kadınlara denk geliyorum, yabancı, cidden işe gönül verdiği belli oluyor. Kol kasları benimkinden fazla, karın kasları da aynı şekilde. Sen paylaşabilirsin sorun yok. Ama harbiden o yağlı göbeğinizle fotoğraf paylaşmayın. Lütfen...

• Beğen
Tepkiler: Baydırman, PALA. ve DeV/AsA

Baydırman

Baydırman

Moderator
Linç etmeye gelebilirler :aman2:

• Beğen
Tepkiler: DAL ADAM
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Onların o küçük zihin dünyasında asıl önemli olan fitness salonun'a gitmek.Yani gidiyorum diyebilmek ve oraya gittiğini, o kültürü yaşadığını kanıtlamak için selfie çekmek.Buna eskiden sonradan görme deniyordu.Sosyolojik bakımdan popüler kültürün nesnesi olmak.

Aynı örneği elinde bütün gün sturbucks bardağıyla gezen kızları da verebiliriz.
Kahve filan bahane.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman, DAL ADAM ve PALA.

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Onların o küçük zihin dünyasında asıl önemli olan fitness salonun'a gitmek.Yani gidiyorum diyebilmek ve oraya gittiğini, o kültürü yaşadığını kanıtlamak için selfie çekmek.Buna eskiden sonradan görme deniyordu.Sosyolojik bakımdan popüler kültürün nesnesi olmak.

Aynı örneği elinde bütün gün sturbucks bardağıyla gezen kızları da verebiliriz.
Kahve filan bahane.
Aynı görüşte birini bulmak iyi oldu. Havalı görünmek için bir kahveye 20 lira verip instagrama fotoğraf atıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Symbianist

Symbianist

Üye
Bırakınız yapsınlar, bırakınız geçsinler

• Beğen
Tepkiler: Baydırman