iGO World NextGen v9.35.2.252374 (24.02.2021)

Sponsorlu Bağlantılar

özüt

Üye
    Konu Sahibi
BULGARİA HERE 2021.Q2

kgkkorel

Üye
BULGARİA HERE 2021.Q2

Merhabalar ,öncelikle dosya için çok teşekkür ederim,bu dosya içindekileri content içindeki mg klasörü içine attım ama benim programda map yok onun yerine mg/baseline var .igo nextgen 9,35,2,153810 kullanıyorum ,acaba ne yapmam lazım,teşekkürler

Gv650

Üye
eline sağlık

Alestaaaa

Üye
Teşekkürler.

raife

Üye
Tesekkurle

raife

Üye
Eline saglik

alp1372

Üye
Teşekkürler

68 Ayhan

68 Ayhan

Üye
Merhaba Arkadaşlar,
1 haftadır kullandığım igo proğramı gps ile bağlantı kurmuyor google haritalarda sorun yok nokta atışı yerimi tesbit ediyor fakat igo bağlantı kurmuyor.4 adet farklı igo kurdum kaldırdım telefonu 2 defa reset attım yine aynı konu hakkında bilgisi olan varsa lütfen yardım rica ediyorum şimdiden teşekkür ederim.
Mesaj birleştirildi:

Merhaba Arkadaşlar,
1 haftadır kullandığım igo proğramı gps ile bağlantı kurmuyor google haritalarda sorun yok nokta atışı yerimi tesbit ediyor fakat igo bağlantı kurmuyor.4 adet farklı igo kurdum kaldırdım telefonu 2 defa reset attım yine aynı konu hakkında bilgisi olan varsa lütfen yardım rica ediyorum şimdiden teşekkür ederim.
Merhabalar;
Tüm igo bileşenlerini telefondan kaldırdım ve siteden iGO Başarsoft (9.18.27.736574) yeniden indirip kurdum problem yok süper çalışıyor,
Emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim.

Son düzenleme:

bay_miri

Üye
S10 da program çok hızlı ve stabil yalnız 2021 başarsoft haritasını görmesine rağmen etkin olmayan içerik olarak çalıştırmıyor.

• Beğen
Tepkiler: Enoufh

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Harita lisanslarını content/map/licence..... içine atarsanız görürsünüz.

wyusufw

Üye
Android araç multimedyasına yüklemeye çalışıyorum fakat apk kurulmuyor uygulama yüklenmedi hatası alıyorum sorunu nasıl çözebilirim oraya yüklediğim şekilde telefona yükledim sorunsuz çalıştı orada hata veriyor yerine yine buradan indirdiğim igo pongo skin kullanıyorum fakat bu sürüm kadar stabil çalışmıyor

68 Ayhan

68 Ayhan

Üye
Merhaba wyusufw ,
Aynı dosyaları kullanarak başka bir apk kur ve kurulan dosyanın ismini eskisi olarak değiştir bu şekilde çalışıyor tarafımdan denendi.

wyusufw

Üye
Merhaba wyusufw ,
Aynı dosyaları kullanarak başka bir apk kur ve kurulan dosyanın ismini eskisi olarak değiştir bu şekilde çalışıyor tarafımdan denendi.
Hangi uygulama ile yaptınız igo pal ile denedim uygulama açılıyor fakat igo yükleniyor ekranında kalıyor beklemeye devam ediyor

68 Ayhan

68 Ayhan

Üye
Merhaba,
Araçta Android 4.4 var APK sürüm 9.18.27.736574 İGO NAVİGATİON kurdum uygulamayı açmadan ana dizindeki dosya adını İGO_Basar olarak değiştirdim daha sonra cihazı kapattım tekrar açtım navigasyon sorunsuz çalıştı.
Selamlar.

wyusufw

Üye
Merhaba,
Araçta Android 4.4 var APK sürüm 9.18.27.736574 İGO NAVİGATİON kurdum uygulamayı açmadan ana dizindeki dosya adını İGO_Basar olarak değiştirdim daha sonra cihazı kapattım tekrar açtım navigasyon sorunsuz çalıştı.
Selamlar.
igo basar uygulaması cihazda tünele girince yani gps sinyali kesilince durduruldu hatası veriyor diğer uygulamalarda yükleniyor ekranında kalıyor yardımınız için teşekkür ederim şuan pongo skinli israel kullanmaya devam ediyorum

canim17

Üye

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
özüt hocam sizden bir ricam var android radyoya 2 igo navi kurdum birtanesi haritalarin lisansi olmadan haritalari görmüyor
ikincisi ise sesli yönlendirmede 150 metre sonra saga dön diyor ama göstergede 350 metre yaziyor yani görüntü ile ses li yönlendirme
bir birini tutmuyor münkünse yardimci olursan memnun olurum tesekkür ederim

stereo181

Üye

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
Mesaj birleştirildi:

Здравствуйте, подскажите как поставить навигацию на Google Pixel 7, делаю по вашей инструкции, выбивает ошибку и навигация не включается, пишет что лицензия неверна

kemo1

kemo1

Üye
eyvallah kardesim tine harikalar yaratiyorsun..
AVRUPA haritalarini nerden indirebilirim..
allaha emanet saygilar.

Üst Alt