iGO World NextGen v9.35.2.252374 (24.02.2021)

Sponsorlu Bağlantılar

bartan.iskender

Üye
...

• Beğen
Tepkiler: tuveyli ve harun58harun

ayadoge

Üye
Tesekkurler

Son düzenleme:

Prof1211

Üye
Uygulama fulldur.Deneme süreli değildir.
Merhaba anlık trafik bilgilerini alamıyorum,bunun için ne yapmalıyım,sys kod u vs mi var acaba?
Açılış da trafik bilgisi aktif bir kaç saniye sonrası kırmızıya dönüyor,ve bilgi almıyor,tüm ayarları normal.

• Beğen
Tepkiler: rasmoon
ikizlerclub

ikizlerclub

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: özüt

oraceftin

Üye
Here veya basarsoft haritasını kullanın.Her ikisinide ekleyebilirsiniz ama bir tanesini görür.168 günlük deneme süresi demişsiniz.Bende yok öyle bir süre.Data dosyalarını sildi derken haritalarımı.Haritaları silmez çünkü lisansları var.

Öncelikler teşekkürler.

Eski igo daki user.upoi dosyası nı bu programdaki user_A.upoi dosyasına aktarılmıyor. upoi dosyası Kendisini sıfırlıyor.

Yani eski igo daki favorilerimizi (Kayıtlı Konumlar) bu versiyona nasıl aktarabiliriz.

İyi çalışmalar.

Prof1211

Üye
Türkiye de bu işi layıkı ile yapan birisin tartışmasız,eline emeğine sağlık.bu işi sayende öğrendim eksik olma Varol.. saygılar..

• Beğen
Tepkiler: özüt

q12w3e4r5t

Üye
Öncelikle elinize sağlık. Çok teşekkür ederim. Söylediğiniz sıra ile işlemleri yaptım. Mağazaya girmiyor. Hata veriyor. Bunun haricinde gayet güzel çalışıyor.

avmehmet

Üye

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

paylaşım için çok teşekkür ederim ancak şöyle bir sorunum var; ev ve iş konumunu kaydediyorum, uygulamadan çıktığımda kayıtlı bu yerleri siliyor. cihazım android 11 galaxy s20 fe, uygulama cihaz hafızasında kurulu

rasmoon

Üye
Merhaba anlık trafik bilgilerini alamıyorum,bunun için ne yapmalıyım,sys kod u vs mi var acaba?
Açılış da trafik bilgisi aktif bir kaç saniye sonrası kırmızıya dönüyor,ve bilgi almıyor,tüm ayarları normal.
var mı bir gelişme bende de aynı durum söz konusu

ertan3000

ertan3000

Üye
Tesbit ettiğim sıkıntılar;

Çevrim içi trafik ve arama çalışmıyor. Mağaza ya girilmiyor, hata veriyor. Gps bağlantısı çok kötü oluğu yerlerde anlık bağlantı değişimi olunca ekran titriyor gibi görünüyor. Bunların dışında son versiyon, orijinal dosyalar (eklemeler hariç) ve sorunsuz çalışıyor.

Not: Gps bağlantısı çok kötü oluğu yerlerde anlık bağlantı değişimi olunca ekran titriyor gibi görünüyor. Bu durum bu uygulamada için geçerli değil hepsinde yapıyor

Son düzenleme:

arbede59

Üye
Emegine sağlık
Mesaj birleştirildi:

Emegine sağlık

Prof1211

Üye
Çevrim içi trafik çalışmama sebebi ne olabilir, özelikle yurtdışı Almanya'da çok gereklidir,tüm otobanlarin hepsinde yol çalışması nedeniyle trafik fena,hele birde kaza olmuşsa çekilmez oluyor,çevrim içi trafik bu açıdan çok önemli, saygılar

savazagi

Üye
Aynen direkt çalışdı. PocoPhone.. inteneti görmedi .

alper_kizil

Üye
GPS geç bağlanıyor neden olabilir

gvarol

Üye
Öncelikler teşekkürler.

Eski igo daki user.upoi dosyası nı bu programdaki user_A.upoi dosyasına aktarılmıyor. upoi dosyası Kendisini sıfırlıyor.

Yani eski igo daki favorilerimizi (Kayıtlı Konumlar) bu versiyona nasıl aktarabiliriz.

İyi çalışmalar.
Merhabalar ben de aynı sorunu yaşadım. Eski kaydedilen yerleri aktaramıyorum. Sanırım sorun, bu sürümde user_A.upoi dosyası ile birlikte kullanılan user_A.upoi.cks dosyasından kaynaklanıyor. Bu dosya muhtemelen user_A.upoi dosyasındaki bilgileri çek eden bir dosya, uyumsuzluk olduğunda dosyayı sıfırlıyor olmalı. Mutlaka bir çözümü vardır ama maalesef konuyla pek ilgilenen olmadığından gündeme gelmiyor. Aynı sorun history dosyası için de geçerli.

Yabancı forumlarda yaptığım araştırmada ( ) bu sürümle ilgili sorunun sys.txt dosyasındaki aşağıda belirtilen yazım yanlışından kaynaklandığı belirtiliyor. Ancak bu sürümde sys.txt dosyası görünmüyor. Muhtemelen gizli/ulaşılamaz bölümde tutulduğu için, otomatik oluşturulan dosyadaki hatayı düzeltemiyoruz. Belki konu hakkında bilgili arkadaşlar bu sorun için bir çözüm üretebilirler. İlgilenenlere şimdiden teşekkürler.

Cause: this is an error in the SYS.txt!
[interface]
save_cheksum = 0

correct is:
[interface]
save_checksum = 0

Son düzenleme:

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Tam crackli değil.O yüzden trafik sorunu çözülmüyor.

tiryaki_44

Üye
AVG zararlı kod uyarısı veriyor.

RepSandbox [Trj]​

bluestar14

Üye
cok guzel

kgkkorel

Üye
İyi günler ,ben sık sık bulgaristana ve avrupaya kendi aracımla gidiyorum ancak ne yaptıysam bulgaristan haritalarını ve çok fazla gerekli olmasada avrupa haritalarını bulup indiremedim,birkaç yerde vardı ama onlarında linkleri bozuk olduğu yada kaldırırldığı için bulamadım ,bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim yarın akşam bulgaristana gidecem ama haritam yok,saygı,sevgi ve sağlıkla kalın.

Üst Alt