iGO World NextGen v9.35.2.252374 (24.02.2021)

Sponsorlu Bağlantılar

özüt

Üye
    Konu Sahibi
iGO World NextGen v9.35.2.252374 (24.02.2021)
  • Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: DeepForce, wemue, nambay ve 35 diğerleri

ExSeLANS

ExSeLANS

Üye
Eline sağlık özüt kardeşim

• Beğen
Tepkiler: özüt
Wandeta

Wandeta

Üye
haritaları nereye ekleyecegiz

• Beğen
Tepkiler: tuveyli

bocek4676

Üye
Merhaba dosyaları indirdim fakat acılmıyor hatalı veya bozuk dosya mesajı verıyor

ssonsav

Üye
Teşekkür ederim çalışıyor, ancak 168 saatlik deneme sürümü gibi bir uyarı var. Umarım kendini imha etmez. Ayrıca 3D HERE haritası yükledim, data dosyalarını sildi. Sanırım ekleme yapılamıyor. Emeğine sağlık.

• Beğen

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Here veya basarsoft haritasını kullanın.Her ikisinide ekleyebilirsiniz ama bir tanesini görür.168 günlük deneme süresi demişsiniz.Bende yok öyle bir süre.Data dosyalarını sildi derken haritalarımı.Haritaları silmez çünkü lisansları var.

ssonsav

Üye
Here veya basarsoft haritasını kullanın.Her ikisinide ekleyebilirsiniz ama bir tanesini görür.168 günlük deneme süresi demişsiniz.Bende yok öyle bir süre.Data dosyalarını sildi derken haritalarımı.Haritaları silmez çünkü lisansları var.
168 günü yanlış yazmışım. Doğrusu 168 saat olacaktı.
Android/Data klasörünün altında bulunan com.nng ile başlayan klasör altındaki dosyaların neredeyse tamamı silinmişti. Belki ben yanlış birşey yaptım. Tekrar indirip yeniden kurdum. Şu an çalışıyor. Bir de HERE binaları halledersem süper olacak. Tekrar teşekkür ederim. Emeğinize sağlık...

bveo1990

bveo1990

Üye
Teşekkür

• Beğen

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Apkdan kaldırınca uygulama silinir.Ona dikkat edin.

• Beğen
Tepkiler: ssonsav

harun58harun

Üye
Kardeş emeğine sağlık. Haritalarda 7 gün süresi var diyor.bir hafta sonra program çalışmayacakmı.

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama fulldur.Deneme süreli değildir.

Yunus53yilmaz

Üye
.bin dosyasi nasıl açılır

ssonsav

Üye
Özüt üstad bu versiyona uygun, sokak isimlerini söyleyebilen TTS dosyanız var mı ? İki Türkçe ses dosyası da sokak isimlerini söylemiyor. Diğer versiyonlara ait dosyaları voice klasörüne kopyaladım ama slav aksanlı bir konuşma çıktısı alıyorum. Bir de canlı trafik çalışıyor görünüyor ama olaylar hep sıfır. Saygılar...

Son düzenleme:
serhat151515

serhat151515

Üye
eline sağlık. sadece mağaza çalışmadı. proğram çalışıyor

zangoo

zangoo

Üye
linkler nerede acaba

mmetinbulut

Üye
Teşekkürler..

68 Ayhan

68 Ayhan

Üye
Mevcutta kullandığım igo içerisinde bulunan building,map ve poi dosya içeriğini değiştirdim sorunsuz çalışıyor emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim.

scm

Üye
7" tablete yüklemek için bunun sd den çalışan versiyonu varmı? bunda hud moduda varmı

Üst Alt