Ideos x5 kırmızı ışık sorunu!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aosman61

aosman61

Üye
    Konu Sahibi
Ideos x5 kırmızı ışık sorunu!!
Arkadaşlar bugünden beri kırmızı ışık yanıp duruyor şarjıda var aslından anlamadım nedenini bir sorunmu var acaba?? lütfen yardım edin :(((( :vur [/URL][/IMG]

baranselona

baranselona

Üye
yaniden başlatın

baranselona

baranselona

Üye
yazılım 2.3 ise telefonu yeniden başlat diyin olmazsa bataryayı çıkarıp takın hala yanıp sönüyorsa bi sorun vardır belki telefonu kapatıp şarj etmeyi deneyin vb..

aosman61

aosman61

Üye
    Konu Sahibi
yazılım 2.3 ise telefonu yeniden başlat diyin olmazsa bataryayı çıkarıp takın hala yanıp sönüyorsa bi sorun vardır belki telefonu kapatıp şarj etmeyi deneyin vb..

yazılım 2.2 şarjı kapatıp açtım bataryayı çıkartıp taktım hala aynı, görünürde bir sorun yok sadece kulanılabilir ram 200m+ olsa bile kasıyor, ufak tefek donmalar yaşanıyor sence servisemi götürmeliyim?

aosman61

aosman61

Üye
    Konu Sahibi
Ya Allah aşkına yardım edin!

baranselona

baranselona

Üye
Ya Allah aşkına yardım edin!

eğer içinde önemli bişeyin yoksa rehberin falan yedeğini alıp fabrika ayarlarına geri dönmeni öneriyorum.. servisi en son çare olarak düşünmelisiniz bugüne kadar servise gönderdiğim tüm telefonlarda çizikler veya başka hatalar olmuştu...

oqlahoma

Üye
kardeş servise gönder bence başka çare yok herşeyi denemişşin ama olmamış:D

baranselona

baranselona

Üye
kardeş servise gönder bence başka çare yok herşeyi denemişşin ama olmamış:D

hocam arkadaş hiçbişey denemedi ki daha :) % 70 fabrika ayarlarına döndükten sonra düzelecek eğer düzelmezse ben ona 2.3.5 versyonunu yüklemesini önerecem :D eğer onu yapamam falan derse anca ozaman garantiye gönderir ama dediğim gibi garanti en son çare olmalı...

aosman61

aosman61

Üye
    Konu Sahibi
kardeş ben 10 şubatta 2.3.5 e geçeceğim sorunum düzelirmi??)

TheCower

TheCower

Üye
O ışığın hep yanmaması lazım. Yeni msj falan gelince yanar büyük ihtimal. Belki ondandır. Ya da e postana gelmiştir. Bi kurcala bakim.

aosman61

aosman61

Üye
    Konu Sahibi
hocam arkadaş hiçbişey denemedi ki daha :) % 70 fabrika ayarlarına döndükten sonra düzelecek eğer düzelmezse ben ona 2.3.5 versyonunu yüklemesini önerecem :D eğer onu yapamam falan derse anca ozaman garantiye gönderir ama dediğim gibi garanti en son çare olmalı...

baranselona

baranselona

Üye

dediğim gibi fabrika ayarlarına dönmeyi deneyin ayarlar-gizlilik ten %70 sorunun çözülür ama 2.3.5 güncellemesinden sonra kesin çözülür bence...

aosman61

aosman61

Üye
    Konu Sahibi
dediğim gibi fabrika ayarlarına dönmeyi deneyin ayarlar-gizlilik ten p sorunun çözülür ama 2.3.5 güncellemesinden sonra kesin çözülür bence...

Saol çok teşekkür ederim :)

----------Eklendi @ 18:04:34 ---------- Yazıldı @ 18:01:01 ----------

hayır yok öyle bişey

alonsof1

alonsof1

Üye
Arkadaşlar ideos x5 için 2.3.5 güncellemesi beta sürümünde şubat gibi stabil sürüm bekleniyor, ondan önceki sürümlerde sorun yaşayabilirsiniz.bilginize...

aosman61

aosman61

Üye
    Konu Sahibi
dediğim gibi fabrika ayarlarına dönmeyi deneyin ayarlar-gizlilik ten p sorunun çözülür ama 2.3.5 güncellemesinden sonra kesin çözülür bence...

Ya kardeş yok artık ama fabrika ayarlarına döndüm yine aynı allahın cezası!

alonsof1

alonsof1

Üye
Format at kardeş, telefonu kapat, açma tuşu ile ses açma tuşuna aynı anda bas.boot ekranı gelir oradan recoveryden kur sistemi.sorun devam ederse rom atmayı dene düzelecektir.

baranselona

baranselona

Üye
Ya kardeş yok artık ama fabrika ayarlarına döndüm yine aynı allahın cezası!

enteresan.. 2.2 nin türkiye versyonunu bul yükle google dan zaten nasıl yükleyeceğin anlatılıyor ... ama sen bilirsin istersen servisede verebilirsin sorunun çözülmesi gerekliydi...

aosman61

aosman61

Üye
    Konu Sahibi
enteresan.. 2.2 nin türkiye versyonunu bul yükle google dan zaten nasıl yükleyeceğin anlatılıyor ... ama sen bilirsin istersen servisede verebilirsin sorunun çözülmesi gerekliydi...

2.3 Yüklesem??

----------Eklendi @ 20:26:12 ---------- Yazıldı @ 20:25:47 ----------

Format at kardeş, telefonu kapat, açma tuşu ile ses açma tuşuna aynı anda bas.boot ekranı gelir oradan recoveryden kur sistemi.sorun devam ederse rom atmayı dene düzelecektir.

Yok kardeş bulaşmayayım ben :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt