İDDİA: Lenovo bu yıl Quad Core 5"lik Windows Phone cihaz çıkarıyor

Sponsorlu Bağlantılar

skynet

Üye
güçlü cihazları hep diğer firmalar çıkarıyor zaten nokia ya kalsa hiç donanım koymayacak 4 çekirdek gelecek sandığımız 1020 de çift çekirdek çıktı yok hacı nokia alınmaz

4 çekirdeğe gerek yok bence zaten 2 çekirdekle uçuyor cihaz :ehe

OozyStaw

OozyStaw

Üye
fazla rekabet can yakar

mesutcinik

mesutcinik

Üye
nokia yaparsa en iyisini yapar...

DalvikCache

DalvikCache

Üye

demek ki verimli cihazlar üretiyor.

diğerlerinin 4 çekirdekle yapamadığını Nokia 2 çekirdekle yapabiliyor(41megapikselden bahsediyorum)

ne verimi ya symbianın bitiş nedeni neydi kıt donanım politikası değilmi millet diğer cihazlara baktı çift çekirdek 1gb ram falan etkilendiler o markalara yöneldiler

ÖEY

ÖEY

Üye
ne verimi ya symbianın bitiş nedeni neydi kıt donanım politikası değilmi millet diğer cihazlara baktı çift çekirdek 1gb ram falan etkilendiler o markalara yöneldiler
E kimse apple 'ı o yüzden terk etmiyor ama? Iphone 5 çift çekirdek ve 1 gb ramlı? Ayrıca çekirdek hızı l920'den daha düşük? Arkadaşın orada anlatmak istediği wp8 işletim sisteminin öyle androidin ihtiyaç duyduğu gibi 8 çekirdek ve 3 gb rama ihtiyaç duymadığı. Şu anki haliyle bile sistem gayet hızlı ve stabil çalışıyor. Ayrıca şu ana kadar donanım olarak aynı telefonların çıkmasının sebebi Nokia değil MS'dir. MS yüksek donanımlara izin vermediği için Nokia elindekilerle idare etmek zorunda kaldı. Sene sonundaki gdr3 ile MS yüksek donanımlara izin verince Nokia'da birbir bombaları patlatacaktır. O zaman donanımı bir sistemin gelişmişliği olarak gören bilinçsiz tüketici grubu atlayacaktır zaten:oke:

• Beğen
Tepkiler: ardacumhur
OozyStaw

OozyStaw

Üye
hani 8tane çekirdek koymak bir şeyi değiştirmiyor Lumia 920 s4 e göre daha stabil ve daha hızlı çalışıyor platform farkı var yani onlar donanımla göz boyuyorlar benim Lumia 920 m daha oyun oynarken lag yaratma kasma yapamadı

man20

man20

Üye

s600 yada s800 işlemci
adreno 330
5 veya 5.5 inç hd ekran
2500+ mah batarya
ses çipi
aleminyum kasa
12 mp kamera
32 gb + micro sd
2gb ram
bu veya buna yakın özellikte bir model bekliyorum 2014 yazına kadar. Eğer istediğim gibi bir model çıkarsa Türkiye tanıtımında Ali kaptana rica edip alabilirim, nede olsa tanıtımlara gidiyo :)

Sen resmen sony honami'yi tarif ettin :)

• Beğen
Tepkiler: OozyStaw ve ÖEY
kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Lenova demek :hmmm

Gelsin ortalık renklensin,neşelensin,hareketlilik olsun bizlerde daha iyi hizmet ve kaliteyle mutlu olalım :good:

OozyStaw

OozyStaw

Üye
Ben karşıyım ama pek kimsenin takacağını sanmıyorum bırakın Nokia ve HTC platformu geliştirsin öyle gelin onların düşüncesi de piyasayı kimseye kaptırmayalım daha pazar payı azken bizde yerimizi alalım düşüncesideler.

Üst Alt