Iconoclasm v1.3 iconlarinizi istediginiz gibi duzenleyin superrr!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
    Konu Sahibi
Iconoclasm v1.3 iconlarinizi istediginiz gibi duzenleyin superrr!!!!
springboardda sayfalarinizi sekillendirmeye yarayan bir program daha önceden de verilmiş ama o sourceleredeki 1.2 versiyon ve yüklenmedigi için sadece MAXICEP özel 1.3 versiyon crackli güle güle kullanın ...

bu resimde ki ni yapmak içn ise yuvarlak şeklinde olan springboard ı bigboss sourcede Ring Layout for Iconoclasm eklentısıni kurması gerekmektedir.

safariden indirip ifile ilede kurabilirsiniz...
LINK 1:

LINK2:

• Beğen
Tepkiler: serhat00 ve cptalperen

cptalperen

cptalperen

Üye
arkadaşım zahmet olmazsa şu yuvarkal için gerekli olan şeyleride paylaşırmısın

cptalperen

cptalperen

Üye
tam olarak bi açıklarmısın yani neleri indirmem gerektigini

UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
    Konu Sahibi
tam olarak bi açıklarmısın yani neleri indirmem gerektigini

birinci asamada cydia da sprinboard i indir ikinci asamada ise bigboss sourcede Ring Layout for Iconoclasm icaon nunu bul ve onuda yukle springboard da temayi sec ve olsun ;)

cptalperen

cptalperen

Üye
tamam buldum bakalım olacakmı

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşım spring board menuye gelmedibirde bu verdiğin dosya deb nasıl yuklucez onu

olmadı arkadaşım o spring board değilmiş sprintboard mış :) bulamadım anlayacağın

UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
    Konu Sahibi
spring board uygulamasi cydia olmasi lazim yoksa bigboss sourceden indir eger oda olmuosa rock dan indir daha sonra springboarddan temeni deistiriosun istedigin resmi koyuyosun bogboss source den de indirdigin dosya iconlarini o sekile sokuyor;)

cptalperen

cptalperen

Üye
spring board uygulamasi cydia olmasi lazim yoksa bigboss sourceden indir eger oda olmuosa rock dan indir daha sonra springboarddan temeni deistiriosun istedigin resmi koyuyosun bogboss source den de indirdigin dosya iconlarini o sekile sokuyor;)
her taraftan aradım ama bulamadım :S sen indirdiysen paylaşırmısın

mehmet_arısoy

mehmet_arısoy

Üye
kardeş senin bu dediklerini yaptım ama cydia ıcon proğramını indirmedi hata verdi spring board tı silince telefonun menüsünde ki ipod kamera ve fotğraflar bölümü gitti bunları nasıl geri getirecem

UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
    Konu Sahibi
telefonunu hic senronizasyon yapmismiydin kendi bilgisayarinda eger o programlar yukluyse senronizasyon yapmissan yeniden yukluyebilirsin

cptalperen

cptalperen

Üye
ben cydia da bulamadım spring boardı

UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
    Konu Sahibi
ben bunu didirek rokdan indirdim telefona ondan bilgisayarda bu programin linki malesef yok ama bakim bulursam sana link atarim ok

mehmet_arısoy

mehmet_arısoy

Üye
teşekkürler dostum sağolasın

tuncertur

Üye
i file programiyla mobile var ve downloads in icine yukledim fakat installousda gozukmuyor ipa uzantili degil linkden inen dosya acabaondan mi

UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
    Konu Sahibi

tuncertur

Üye
telefonu acip kapatip ayarlar bolumune girilmesi gerekli imis arastirdim buldum

cptalperen

cptalperen

Üye
spring board ayrı bi program deil iphone un masaüstü diyebiliriz. ayrıca direk cydiadan iconoclasmi indirip yapılabilir zaten ayarlara gelio

Ring Layout for Iconoclasm ı inidirmek istediimde ödeme gerekli "payment requirt" diyor

ama iconoclasm ı cydia xsellize source sinden indirirken hemen altında layout pack var icono için herşey var ring de dahil

UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
    Konu Sahibi
spring board ayrı bi program deil iphone un masaüstü diyebiliriz. ayrıca direk cydiadan iconoclasmi indirip yapılabilir zaten ayarlara gelio

Ring Layout for Iconoclasm ı inidirmek istediimde ödeme gerekli "payment requirt" diyor

ama iconoclasm ı cydia xsellize source sinden indirirken hemen altında layout pack var icono için herşey var ring de dahil

bilgi icin tessekurler arkadasim:hmmm:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt