Icon Pack---*2015*

Sponsorlu Bağlantılar

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
yuh artik sendemi moderetor olcan herkes moderetor oluyor :) tebrikler[DOUBLEPOST=1404561151] Teşekkür ederim nasipse ikinci el bölümüne modertör olacağım:) . O konuyu zaten biliyorum o ikonlardan bir tema duzenleme gibibi niyetim var eğer ikon desteği çok ise .

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
Teşekkür ederim nasipse ikinci el bölümüne modertör olacağım:) . O konuyu zaten biliyorum o ikonlardan bir tema duzenleme gibibi niyetim var eğer ikon desteği çok ise .

@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim nasipse ikinci el bölümüne modertör olacağım:) . O konuyu zaten biliyorum o ikonlardan bir tema duzenleme gibibi niyetim var eğer ikon desteği çok ise .
sen iste tema yapcm butun sirenin altini ustune getirem hangi icon soyle ona gore arayimbu iconla tema yapacaksan full destek veririm hem svgbu iconla tema yapacaksan full destek veririm hem svg

Ekli dosyalar

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
Yeni iconlar eklendi. :)

@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
Yeni icon eklendı

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: -Empat-
mürteza16

mürteza16

Üye
Yeni Iconlar Eklendi.
Not : 7 8 icon pack eklendi.
Uyari : Bundan Sonra Resim Ekleyemecegim. Telefon Cok Kasiyor. Yeni Iconlar Eklendi.

svg yapabilirsin Yeni Iconlar Eklendi.

Son eklediğin acayip bir şey. o_O

@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
Yeni icon eklendi

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: -Empat-
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Oyun simgelerini indirdim eline sağlık hepsi çok güzel :)

• Beğen
Tepkiler: @Safak
@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
Yeni İconlar EklendiKonu Güncellendi
*2. Sayfadaki resimler 1. Sayfaya alındı.Yeni Iconlar Eklendi.Arkadaslar konuyu bi sureligine guncel tutamicam elimde yeni icon packler var konu cok kasigi icin bende yanlislikla eklenti silip kaydederim diye korkuyom olmassa yeni konu acacagim

Son düzenleme:

Üst Alt