iCloud hesabı

• 15 Temmuz 2014
  • 619 Okunma
  • 16 Cevap

1. Arkadaşlar ikinci el telefon aldım ve ücretsiz hesap doldu diyor. Eğer benim için bir hesap alabilicek arkadaş varsa çok minnettar olurum. Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Yazan: sek00
    iPhone ile gönderdi
  2. bedava alınıyor zaten araştır googleden

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Baktım baya da sadece ios cihazlar üstünden alınabiliyor yazıyordu.

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Bir tane daha Apple hesabı aç kendin?

5. Apple hesabı ile alakalı değil. Apple hesabım var zaten. iCloud'a üye olmak için cihazdan ayarlar>iCloud uzatısından yeni hesap yarat diyerek oluyor. Apple da her cihaz için 3 hak vermiş. Telefonu yeni bir iphone olarak da resetlesen fayda etmiyor.

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. O zaman iCloud.com'a gir bir cihazı iCloud'dan çıkar , devre dışı bırak yani o zaman ekleyebilirsin cihaza

7. Onu nasıl yapacağım? Dediğini ilk kez duydum.

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. iCloud.com 'a girip Apple hesabınla giriş yap iPhone'umu Bul'a tıkla , yukarıdan sileceğin cihazı seç , yerini falan bulacak cihazın interneti açıksa sonra sağdan iPhone'u Sil'e tıkla tamamdır

9. Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Daha fazla bilgiye tıklayınca neler yazıyor?
    iCloud hesabınla Apple hesabın aynı zaten

11. Az önce sana bahsettiklerim yazıyor. Aynı şey değil işte. İcloud hesabı farklı. Ama icloud hesabını aldıktan sonra ikisiyle de giriş yapabiliyorsun.

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. Her cihazdan 3 hesap açılabiliyormuş yani bu cihazdan 3 tane üyelik yapılmış daha fazla yapamazsın ondan başka bir Apple cihazından yeni bir Apple hesabı yarat veya internetten

13. Kardeşim nasıl giricem anlamadım? Pcden mi bakmam gerekiyor?

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. Mesajı düzenledim yine oku

15. Sen de ilk mesajımı okur musun?

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. Evet bu kardeşim. Soruna çözüm aramıyorum. Bir tane arkadaş hesap alıp bana verebilir mi acaba diyorum. Sorunun çözümü yok zaten.

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
16/12/2018 - 11:13