Içimize Sindiremedik

Sponsorlu Bağlantılar

 • 27 Eylül 2013
 • 241 Okunma
 • 0 Cevap

 1. 27 Eylül 2013 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Beşiktaş'tan ceza açıklaması...  Beşiktaş Futbol Direktörü Önder Özen, PFDK tarafından Slaven Bilic'e verilen 3 maç cezayla ilgili açıklama yaptı. Özen "Hocamıza verilen cezayı içimize sindiremedik" dedi.

  İşte Özen'in açıklamaları:

  "İlk 4 haftayı başarılı geçirdik. İyi bir başlangıç yaptık. Saha dışındaki olayları saymazsak Galatasaray maçında az rastlanan bir şey vardı; karşılaşmadan 2 saat önce dolar bir stat... Korkunç bir taraftar desteği vardı. Takım adına, oraya gelen tüm taraftarlara teşekkür ederim."

  "Ben de bir teknik adamım. Bir antrenörün, oyuncusuna yaklaşımı aslında ne tarz bir teknik adam olduğu konusunda ipuçlarıyla doludur. Slaven Bilic'in, oyuncularına davranışı demokratiktir. Babacandır. Çalışma arkadaşlarına karşı da öyledir. Saha içi sonuçlarını da olgunlukla karşılayan birisi. Galatasaray maçında da aynısı oldu. Maçtan sonra 4. hakemle yaşadığı diyalogları anlattı. Saygısızlık ve hakaret asla yok. Maçtan sonra tribüne gönderildiği için açıklama yapamadı. Spor ahlakına sahip, saygılı bir teknik adam. Bir kararı takiben İngilizce olarak 'Ayıp bu karar' demiştir. 4. hakem 'Tekrar eder misiniz?' diye sormuştur. Hocamız yine aynı şeyi söyleyince bunlar oluyor. Verilen cezayı içimize sindiremedik. Hocanın ceza alması bizi biraz olumsuz etkileyecek. Planı olan bir takımın teknik direktörü. Stratejileri değiştirebilen bir teknik adam."

  "JURCEVİC TAKIMIN BAŞINDA OLACAK"
  "Hocanın ceza alması bizi biraz etkileyecek; maç maç plan yapan, taktik kuran bir teknik adam... Kenarda mutlaka olması lazım. Takıma ruh veren bir teknik adamdan 3 maç yoksun kalmak sıkıntı yaratacaktır. Bilic'in yokluğunda tabii ki Nikola Jurcevic takımın başında olacak. Benim yedek kulübesinde olma ihtimalim kesinlikle yok. Bilic'in yardımcıları görev yapacak."

  "RAPORDA 'HAKARET' YAZIYOR"
  "Bilic son derece akıcı ve kusursuz bir İngilizce konuşuyor. Maçta 4. hakem ile arasında geçen konuşma da İngilizce oldu. Yardımcılarıyla bile İngilizce konuşmaya devam ediyor. Raporda cümle yazmıyor 'TFF görevlisine hakaret' diye yazıyor. Bilic son derece saygın bir isim. Bilic, lugatında küfür olan biri değil, son derece saygın bir isim. Bilic çok hırslı ama asla saygısız değil."

  "BİLİC SAVUNMA VERECEK"
  "Futbolcuları saha dışı etkenlerden uzak tutmaya çalışıyoruz. 2004 yılını unutmuyoruz. Takımda hava çok iyi. Antalyaspor maçı sezonun en önemli karşılaşmalarından biri olacak. Bilic, yarın sözlü savunmasını vermek üzere Türkiye Futbol Federasyonu'na gidecek. Ben Bilic'e verilen cezanın indirileceğini düşünüyorum."
   


  Yazan: scarface006

  Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
20/07/2019 - 16:39