İçeriye bi bakın

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Orochi

Orochi

Üye
    Konu Sahibi
İçeriye bi bakın
arkadaşlar ben artık sony ericssonu bırakıyorum nokiadayım 5800 alıcam artık bana sony ericsson ile ilgili sorular sormayınız

Lacrymosa

Üye
Yahu 2011 yılındayız arkadaşım kafayı mı yedin 5800 alınır mı hiç ya!

-->SEİDS

-->SEİDS

Üye
orochi baba sen bırakma bari ya.5800 nedir ya.sen deglmydin kapanıpta açılmayan se lerı açtıran.sen deglmydin bize en iyi akustık,flash tema atma yöntemlerni anlatan.yapma abi.
Ne yamugunu gördün se nin. ?! :(

Captain

Üye
orochi baba sen bırakma bari ya.5800 nedir ya.sen deglmydin kapanıpta açılmayan se lerı açtıran.sen deglmydin bize en iyi akustık,flash tema atma yöntemlerni anlatan.yapma abi.
Ne yamugunu gördün se nin. ?! :(

:D orochi 5800 tel miymiş ya millet onu arabada takoz olarak bulunduruyor :)

Orochi

Orochi

Üye
    Konu Sahibi
5800 iyimi biliyormusunuz

Lacrymosa

Üye
Kötü biliyorum. :D

Orochi

Orochi

Üye
    Konu Sahibi
w810i alıcam 5800dan vazgeçtim

yunuss.10

yunuss.10

Üye
w810i alıcam 5800dan vazgeçtim

mesut abi kafa mı buluyon milletle anlamadım , ben seni DH'de hep 5800 CFW sayfalarında görüyom , napcan o sorunlu telefonu alıp da, symbian istiyosan Vivaz al üstüne symbian yok :oke:
Ha yine SE modifiyele uğraşcam dersen C905 al gel manyak bişey her türlü gideri var telefonun :ehe

Captain

Üye

mesut abi kafa mı buluyon milletle anlamadım , ben seni DH'de hep 5800 CFW sayfalarında görüyom , napcan o sorunlu telefonu alıp da, symbian istiyosan Vivaz al üstüne symbian yok :oke:
Ha yine SE modifiyele uğraşcam dersen C905 al gel manyak bişey her türlü gideri var telefonun :ehe
elindeki c905 i satacak ya o yüzden :D :ehe

Orochi

Orochi

Üye
    Konu Sahibi
dh ye ben üye deyilim sahtekarın biri kandırmış sizi

frkn_7_7

Üye
Millet bu Mesut abi değil Mesut abi olsa asla w810 alıcam demez onu iyi tanıyorum Nokia ve Sony uzmanı biri olduunu bilmeyen yoktur ve o telefon alacaksa ya yeni model nokia alır ya da sony ericsson . Bu kişiyi yöneticiler banlasın.....

hoss

hoss

Üye
bu adam mesut filan degil, onun kılıgına girmiş bir ucube

yunuss.10

yunuss.10

Üye
yav ben nicki , Kahramanmaraşı filan görünce mesut abi sandım

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
sonny ericson kullanmıyorum ancak namınıda cihazlarınıda biliyorum.asla sony ericson bırakılıp nokiaya dönülmez.hele 5230-5800 vs. bu telefonları aldığınıza yazık.alıcaksnız n8 alın nokiadan diğer hiçbir telefonu beş para etmez.

Orochi

Orochi

Üye
    Konu Sahibi
evet arkadaşlar ben mesut deyilim ama onun profil ismini beğendiğim için deiştirdim ve onun kadarda iyi biliyorum bundan şüpheniz olmasın

Orochi

Orochi

Üye
    Konu Sahibi
neden ne oldu sevindiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...