içerik yüklemek istediğimde zorunlu öznitelikler eksik uyarısı almamın sebebi nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mavi2580

Mavi2580

Üye
    Konu Sahibi
içerik yüklemek istediğimde zorunlu öznitelikler eksik uyarısı almamın sebebi nedir?
soru budur arkadaşlar!

Mr JoY

Mr JoY

Üye
ne yüklemeye çalışıyorsun?

Fw yüklümü?

Versiyon Kaç?

Bence asıl sorular bunlar, önce sen bunları cevapla sonrada biz sana yardımcı olmaya çalışalım

Mavi2580

Mavi2580

Üye
    Konu Sahibi
ne yüklemeye çalışıyorsun?

Fw yüklümü?

Versiyon Kaç?

Bence asıl sorular bunlar, önce sen bunları cevapla sonrada biz sana yardımcı olmaya çalışalım

Oyun yüklemeye çalışıyorum, versiyon s60v5, Fw ne bilmiyorum, yüklü olduğunu da zannetmiyorum

harwired

Üye
serfitika sorunu daha düne kadar bndede vardı.ben serfitikalıodum ama işlemiomuş.uygulamayı yüklemeye çalıştgnda tamama basiosun snra evet diosun snrada o hata geliodu bnde.yani serfitika başka yerdn almayı dene.

Mavi2580

Mavi2580

Üye
    Konu Sahibi
serfitika sorunu daha düne kadar bndede vardı.ben serfitikalıodum ama işlemiomuş.uygulamayı yüklemeye çalıştgnda tamama basiosun snra evet diosun snrada o hata geliodu bnde.yani serfitika başka yerdn almayı dene.

Sertifika alacak kadar bilgili ve becerikli değilim, yüklemeye çalıştığım oyunu burada buldum, şimdilik sorun çözülmüş sayılır, ilgilendiğiniz için teşekkürler

ikbal ds

ikbal ds

Üye
bende de facebook uygulamasını yüklerken aynı sorun çıkıyo (c6-01) zorunlu öznitelik MIDlet-Name eksik diyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt