ICE AGE 4 Türkçe Altyazıl Komik Fragman by HacKLess

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
ICE AGE 4 Türkçe Altyazıl Komik Fragman by HacKLess
KAfama esti altyazı ekledim :D Özellikle pınar abla (minoo) ya sesleniyorum izlemesi için :D

Hadi herkese iyi seyirler :sirit:

[video=youtube;szO6CUiTuDo]http://www.youtube.com/watch?v=szO6CUiTuDo&feature=g-upl[/video]

• Beğen
Tepkiler: haltie ve enterneoll

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Guzel olmus ancak evde olsaydim sana daha iyisini yapman icin yardimci olurdum :oke:

• Beğen
Tepkiler: HacKLess

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Guzel olmus ancak evde olsaydim sana daha iyisini yapman icin yardimci olurdum :oke:
Abi vallahi bu ilk videom. Zaten çektiğim çileyi bi bilsen varya. Onu ona çevir bunu buna sok ordan çıkar şöyle yap çevir sıkıştır mahvoluyor video. Upload edincede videoda bozukluklar oluyor farkettiysen. O sorunu zaten 1 senedir çekiyorum artık delirecem. birde video çok büyük oluyor. Valla eğer biliyorsan yardım et abi kafayı yiyecem çünkü... :(

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Videoda boyutun yuksek olmasi bitrate degerinden ve kullandigin formattandir.Meraklanma eve gecince sana msn uzerinden detayli anlatirim.

Ornek bir videom ;)

[video=youtube;X0eDWSzJCds]https://www.youtube.com/watch?v=X0eDWSzJCds&feature=youtube_gdata_player[/video]

• Beğen
Tepkiler: doctorrr

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Videoda boyutun yuksek olmasi bitrate degerinden ve kullandigin formattandir.Meraklanma eve gecince sana msn uzerinden detayli anlatirim.

Ornek bir videom ;)

[video=youtube;X0eDWSzJCds]https://www.youtube.com/watch?v=X0eDWSzJCds&feature=youtube_gdata_player[/video]
Evet bitrateyi düşürünce boyutta düşüyor. Fakat bitrateyi çok çok az düşürerek boyutu çok fazla düşürenler var. onlar nasıl oluyor işte abi .... ?

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
olmuş olmuş :D

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Abi video harika olmuş eve gelince lütfen senle konuşalım. Böyle video yapmak çok istedim hatta bi aralar aklımda süper fikirler vardı ama hiçbiyerde ne anlatımını bulabildim nede birisi anlattı . bulamayınca tabi aklımdaki fikirlerimde silindi gitti.

Ama yinede öğrenmek istiyorum abi bana öğretirmisin böyle video yapmayı ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Adobe premier bu is icin bicilmis kaftan su an pc basinda olsam resimli daha iyi izah ederdim.;)yada kucuk bir hile soyleyim videoyu istesigin formatta calis sonra xilisoft convertor ile hazir formatlari gorceksin ornek youtube quality formati sec islem tamam

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Adobe premier bu is icin bicilmis kaftan su an pc basinda olsam resimli daha iyi izah ederdim.;)yada kucuk bir hile soyleyim videoyu istesigin formatta calis sonra xilisoft convertor ile hazir formatlari gorceksin ornek youtube quality formati sec islem tamam

Anladım abi öyle küçük trikler biliyorum. Yani işin mantığını biliyorum ama programların iyisini , çalışanını bilmiyorum sorun orda. Birde altyazı nasıl ekleyebilirim şimdilik söylermisin veya akşam detaylı konuşalım ?

- - - Eklendi - - -

Tabiki yardimci olurum nedemek kardesim:thumbup:
çok hızlısın abi mesajı editlerken herşey birbirine karıştı :kop2: Demek istediğim bana yardımcı olurmusun abi :D

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
ben videoda bi hata göremedim ismail :hmmm

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Su an memlekette oldugumdan aksama yine mobilim :D

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
ben videoda bi hata göremedim ismail :hmmm
abi cıvık cıvık kayıyor arada. Dikkatli bak. Ben onların olmasını istemiyorum. Zaten 10 video denedim en sağlamı bu. Buda bitrate çok düşük zaten. Ses kalitesi felan benim hazırladığım videonun kaliteye bi bak 1920x1080 ekran 600 bitrate felan. Bide youtubea upload etmek için çeviriyorum ona bak 720xbilmem kaç ekran 150 bitrate. bunu anlatmaya çalışıyorum. Ayrıca boyutuda 90 mb youtubedaki.

- - - Eklendi - - -

Su an memlekette oldugumdan aksama yine mobilim :D
abi akşamdamı yardım edemicen :(

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Uzgunum gunde iki kez sarj ediyorum telefonu :D tatilin sevmedigim tarafida bu techizat hep evde

• Beğen

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Uzgunum gunde iki kez sarj ediyorum telefonu :D tatilin sevmedigim tarafida bu techizat hep evde
ozaman soruyorum abi.

1. sorum. Videoyu youtube downloaderdan kendi formatında en yüksek kalitede indiriyorum. Sonra altyazı hazırlamak için subtitle workshopa videoyu koyuyorum ve altyazıyı hazırlıyorum. Hazırladıktan sonra sub veye txt herhangibir şekilde kaydediyorum ALTYAZIYI sadece. Şimdi , bu altyazıyı , youtubedan indirdiğim videoya nasıl gömerim ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Kardesim sen ole yaptigini bastan soleseydin olmayacagini soylerdim.sebebi islenmis bir videoyu tekrar render islemine tabi tutmak atlamalara sebeb olur.;)orjinden kesme islemi yapmak zorundasin ;) yada imdb den trailer versiyonunu dene

• Beğen

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Kardesim sen ole yaptigini bastan soleseydin olmayacagini soylerdim.sebebi islenmis bir videoyu tekrar render islemine tabi tutmak atlamalara sebeb olur.;)orjinden kesme islemi yapmak zorundasin ;) yada imdb den trailer versiyonunu dene
biraz daha açarsan sevinirim abi :)

- - - Eklendi - - -

Video kesmiyorum abi video joiner ile altyazi ekliyorum.

PixelWolf

Üye
:tşk: komikmiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt