***İç Kıpırtım***

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CEREN

CEREN

Üye
    Konu Sahibi
Gidiyorsun..
Tutamam seni bunu sen istiyorsun. Veda edemem sana biliyorsun..
Şimdi git.. Beni ardından bırakacağın zifiri karanlıkları düşünmeden git. Ayrılığı hak etmeyen sevdamı yüreğimde soldurmadan. Ardından açmış olacağın derin yaraları umursamadan..
Sen git iç kıpırtım. Hiçbir zaman sevemediğin garip yüreğimi dinlemeden, beni anlamadan, sevdiğimi görmeden… Bir Şarkı mırıldanırım ardından. Belki bir şiir ayrılığı anlatan. Üzülmeyeceğim.. Ağlamayacağım. Kahrolmayacağım bana kalan sevdanın yarım kalmışlığını sürmek olsa da. Evet gidebilirsin. Ben toparlarım ardından kalan yalnızlıklarımı.

Şimdi yalanlardan arınma zamanı.. Sen yaşadığım, sen yüreğime aldığım en büyük yalandın.. Şimdi Senden vazgeçiyorum. İçimde yaşattığım senden yana tüm yalanları kustum. Omzumda birikmiş günahlarımı döküyorum. Arınma zamanı sevdalardan. Sıyrılmanın vaktidir günahlardan. Gün tövbe etme silkinme arlanma günü tüm yalanlardan. Ve şimdi senden geçiyorum..

Çekilecek ne kadar acı varsa bana kalsın. Heybemde ne kalmışsa tebessümden yana mutluluktan senden bizden sevdamızdan kalan hepsi sende kalsın ey sevgili.. Bir yalanı yaşadık beraber, mutlu ol o bana yeter.

Ayrılık vaktidir..

Hadi git..

Daha fazla acıtmadan…

Seni her şeye rağmen sevmiştim..

Sevilerimi yitirmeden.

Git hadi..

Kalbim sende, acılarım bana kalsın..

Söylenecek tek kelime kalmışsa bana kalan.. Sen sus ne olur.. Ben söylerim ne gerekiyorsa..

Evet, şimdi hazırım..

Hoşça kal..! iç kıpırtısı.. Bu acıyı taşırım..
 

tuba.dmn

Üye
güselmiş eline sağlıkk
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Cevap
1
Görüntüleme
25
Cevap
0
Görüntüleme
38
Cevap
0
Görüntüleme
122
Cevap
2
Görüntüleme
205
PALA.
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt