i9070 advance android jb sürümü yüklerken çöktü açılmıyor yardımm ustalar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yns00

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

???

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
hocam önce sakin ol telin pilini çıkar tekrar dowloand almaya çalış bir de sen hangi yazılımı kullanıyordun bize bilgi ver p modeli değildi demi kullandığım rom bilgisi neydi ?

wolkanoz

Üye
cok acil yardımmmm cöktü telefon

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
tamam da kardeş önce sende hangi rom vardı sistemin hakkında bilgi verir misin? öncelik ne oldu nerede çöktü p modeli mi neydi bir şey söyle

wolkanoz

Üye
cihaz p modeli hocam 2.1.... surumu vardı 4.2. jb yukleyelım dedım pcden kurulum basladı telefona kurulumun sonuna dogru bı kapandı cıhaz dahada acılmıyor sarj dahi almıyor

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
cihaz p modeli hocam 2.1.... surumu vardı 4.2. jb yukleyelım dedım pcden kurulum basladı telefona kurulumun sonuna dogru bı kapandı cıhaz dahada acılmıyor sarj dahi almıyor

hocam o kadar söyledik p modeli olanlar yüklemesin diye keşke bize yüklemeden önce danışsaydın neyse olan olmuş üzüldüm açıkcası şimdi hiç bir şekilde açılmıyor mu cihaz kurtarmodu çalışıyor mu telini pilini çıkart tak önce tekrar dowlond almaya çalış eğer alabilirsen sorunu beraber çözeriz dowlond açılmıyorsa kurtarma modunu dene ses artırma home power tuşu bir de ona bak eğer açılırsa bana bilgi ver hiç bir şekilde açılmıyorsa sorunu telefon tamircisinde bulacaksın yada garantide telin içini açıp manüel dowlond modunu alıp orjinal yazılım yüklenecek

yns00

Üye
    Konu Sahibi

benmkisi düz tel kapalıyken u8500 usb rom geliyor gidiyor hiç açılmıyor .. odin ile jb yüklerken oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt