Hungry Shark Evolution Oyunu Mağaza'da

• 7 Ağustos 2014
  • 1200 Okunma
  • 18 Cevap

1. pirenuri, ceza87, byibo ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. Sonunda :)

3. Bu oyun iyi ya. İPad de oynaması zevkliydi. 1520de de zevkli olur :)

iPhone ile gönderdi
  4. haber için teşşekürler

5. Cok iyi oyunmus ya ama 15 dakika oynadim yandi yine telefon : )

iPhone ile gönderdi
    Aybin.Kilic bunu beğendi.
  6. harika oyun darısı diğer popüler oyunların gelmesi ve diğer platformlardaki gibi güncelleme alması

7. sonunda. şu 8.1 resmi sürüm gelsin herşeyi hafıza kartına atıp ilk iş bunu yüklemek olacak. yer yok arkadaş! :ah

8. Prewiew yüklesene :)

iPad ile gönderdi
    laplace06 bunu beğendi.
  9. ya "beta" olan her şeye soğuk bakıyorum ben. yapım bu :)

10. Modası geçti ama olsun. Artık kimse "Aaa, WP mağazasında Hungry Shark yok muuu?!?!??" Diyemeyecek.

iPhone ile gönderdi
  11. oyunu oynadım çok güzel ve eğlenceli bir oyun gerçekten

12. uzun süredir bekliyordum. Şimdi iniyor umarım diğer sistemlerdeki gibi kaliteli bir oyundur.

13. evet aslında indirip oynayan arkadaşlar diğer sistemlere göre eksiği var mı yoksa tüm özellikleriyle mi gelmiş bakıp bildirseler iyi olur :)

14. Oynadım gayet eğlenceli. Upgrade yapılabiliyor balığa, ayrıca değişik itemler alabiliyoruz şapka, silah, kolye gibi. Çok sevdim ben :)

ceza87 bunu beğendi.
  15. Ben şahsen hiç duymadım bunu diyeni,oynayanıda görmedim :) genelde o muhabbet öncedendi.

Oyunu indirip deniyeceğim videodan filan güzel birşeye benziyor.Teşekkürler paylaşım için

16. android tabletim varken favori oyunumdu bu. çok zevklidir. yine de zevkler ve renkler tartışılmaz beğenmeyen de çıkabilir saygı duyarım

17. oyunu beğendim güzelmiş gerçektende :) fakat bir sorum olacak oyun biraz kasıyor mu?Yani loading kısmı ve köpekbalığının denize düşen kısmında çok da az olsa kasma var bende sizlerde de mi öyle?

18. bir sorum olacaktıda oyunu windows 10 mağazadan laptopa indirdim şimdi klavye ile oynayamıyorum bunun bir ayarı varmı acaba

19. genelde windows 10dan indirilen oyunlar dokunmatik cihazlar için yapılır on in one pcler(dokunmatik ekranlı), tabletler ve 2si bir arada laptoplar için
    çok az oyun klavye destekliyor yapacak pek bi şey yok

Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
14/12/2018 - 11:54