Çeşitli Hüloğğğ Bird Duyuru

Sponsorlu Bağlantılar

ykd96

ykd96

Üye
    Konu Sahibi
Hüloğğğ Bird Duyuru
Arkadaşlar geçtiğimiz ayın sonunda size şu adreste Hüloğğğ Bird ü tanıtmıştım.
İstisnasız her gün küfürler, hakaretler, tehditler alıyorum bu yüzden oyunu mağazadan kaldırıyorum. Biraz önce mağazada aramalara kapattım sadece linkten ulaşabiliyosunuz. Bugün en geçte yarın mağazadan komple kaldıracağım bilginiz olsun.
Mağaza Linki:

Oyunda ulaştığım istatistikler;
Toplam Download Sayısı 8958

10 Haziran 2014 Saat: 21:05 Uygulama Mağazadan Kaldırılmıştır.

Son düzenleme:

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
keşke karakteri değiştirseydin. bu haliyle kullanman çok uygun değil tabiki.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Tehditler alıyorsun filan ama açık açık adını vermedikten sonra problem olmaz.

8.1'in adam olmasını bekleyen Lumia 520 ile gönderildi.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Kötü yorumlara ve oyunu çeşitli yerlere çekmek isteyenlere kafayı takmayın.
Elbette karar sizin.
Tekrar elinize sağlık.

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr
ykd96

ykd96

Üye
    Konu Sahibi
Kötü yorumlara ve oyunu çeşitli yerlere çekmek isteyenlere kafayı takmayın.
Elbette karar sizin.
Tekrar elinize sağlık.

Pc ye geçince bikaç fotoğraf atıcam size :)

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

KayraBey

KayraBey

Üye
Oyun için ölmeye değmez :D

• Beğen
Tepkiler: ykd96
ykd96

ykd96

Üye
    Konu Sahibi
Fotoğraf yerine yorumların birkaçını atayım buraya :) değiştirmeden atıyorum;
Komik olanlar;
Biz sanki kadının türbanıyla dalga geçiyoruz benim annemde sevdiğim kız da türbanlı bunlar neyin kafasını yaşıyor :)
Karaktersiz o kadının başında niye türban var
Bo **** yaramaz.Zaten oyunu yapa. Bebe nin teki ne bekliyorsunuz ki??. Gameloft gibi oyun yapabilen yok...

Değişik bir bakış açısı adam mağazada savcıları göreve çağırıyor :)
Türkiye kadar özgür bir ülke yok insan haklarına kişilik haklarına saldırı yapılıyor. Savcıları polisleri göreve davet ediyorum. Kişilere küfür eden yorumcularıda bizzat ihbar edicem. Savcılar göreve.

bu hoşuma gidenlerden :) (argo yerleri "-" yapıyorum)
Kimse akıllanmadı. Tayyip Türk bayrağı öper siz g------- takmazsınız.Tayyip Müslüman ülkedeki çakma Müslümanları düzeltir adını yobaz koyarsınız. Tamam Türksünüz *** Müslüman da olun. Hee biz Müslümanız diyenler, siz 2 yüzlü münafıksınız çünkü baş örtüsüne laik karşıtı dediniz. Atatürk'ün amacı bu ülkeye özgürlük getirmekti. Baş örtüsü takmak bir özgürlüktür. Bazıları kendime Türk diğebilen terörist ----- ---------. Peki tek sorum şu neden Atatürk başörtüsünü kaldırmadı ? (edit oyun amacını yapmış *** başlangıç ekranı yok 1 puan kırdım)

Bu da pek inandırıcı gelmedi ama insanı bi tırsıntı sarıyor genede :)
Gezizekalı yapımcısına , kısa bir zaman içerisinde , büyük tazminatlar ödetecek oyun. Tabi bu oyunu benim gibi uyanık avukatın biri fark eder ve bu hanımefendiyi bulursa..

Neyse daha fazla yorum paylaşmayayım :) isteyen uygulamanın sayfasına girsin baksın :)

@bulutsuzgece fotoğraf atmadım direk kopyala yapıştır yaptım. böyle bi durumda siz olsanız ne yapardınız :) ben hayatımda yemediğim küfürü yedim resmen takmadım takmamda ama çok uzadı dine laiklik değerlerine dil uzatanlar var

KayraBey

KayraBey

Üye
Yorumlar çok iyi ya :D

Üst Alt