huawei telefonuma yazılım atamıyorum


ardacf

ardacf

Üye
Selamlar. benim huawei y5 2017 model bir telefonum var. zamanında telefonuma root atmaya çalıştım. fakat telefon kapandı ve açılmadı. hiçbir şekilde açılmıyordu. bir telefoncuya götürdüm . fakat bana dedi ki telefonun bootu uçmuş. teknik servis düzeltebilir dedi. telefonun bootu nu nasıl geri getirebilirim. bilen yardımcı olursa sevinirim. (teknik servise yollamadan düzeltmek istiyorum)
 
arslan3332

arslan3332

Üye
Boot uçmuş demek :kirbac: :D
Yazılım işlerinden anlıyormusun ona göre yönlendirme yapayım.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt