Huawei tablet google uygulamaları yardım

Sponsorlu Bağlantılar

MrBekir

MrBekir

Üye
    Konu Sahibi
Huawei tablet google uygulamaları yardım
Arkadaşlar merhaba geçen oğluma Huawei MatePad T8 aldım, aldığıma pişman oldum.
Özellikleri çok harika fakat bu huawei ürünlerinde artık google desteği yokmuş bilgim yoktu. Bana google uygulamalarını yüklemem için yardımcı olur musunuz? Bir çok yöntem denedim ama çalışmadı. Youtube yüklüyorum açınca kapanıyor. Playstore aynı şekilde.

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Arkadaşlar merhaba geçen oğluma Huawei MatePad T8 aldım, aldığıma pişman oldum.
Özellikleri çok harika fakat bu huawei ürünlerinde artık google desteği yokmuş bilgim yoktu. Bana google uygulamalarını yüklemem için yardımcı olur musunuz? Bir çok yöntem denedim ama çalışmadı. Youtube yüklüyorum açınca kapanıyor. Playstore aynı şekilde.

Bu videodaki işlemleri uygula>>
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

MrBekir

MrBekir

Üye
    Konu Sahibi
yaptım hocam olmadı, çalışmıyor hiç biri

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
MrBekir

MrBekir

Üye
    Konu Sahibi
Bir de burdaki yönteme bakın, aynı yöntemdir ama daha detaylı anlatım.
onuda denedim hocam. o sadece p30 ve p40 için. hiç biri işe yaramadı. sizden önce onlara bakmıştım zaten... yine de teşekkür ederim alakanız için

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
onuda denedim hocam. o sadece p30 ve p40 için. hiç biri işe yaramadı. sizden önce onlara bakmıştım zaten... yine de teşekkür ederim alakanız için
Bu çözümler sonuç vermediyse, Opera vb. benzeri tarayıcıları kullanarak Youtube girebilirsiniz.
Oyun, uygulama gibi diğer proğramları HUWEI'nın AppGalary kullanabilirsiniz veya apkmirror.com, tr.aptoide.com, AppBrain App Market ve Uptotown Lite gibi marketleri kullanabilirsiniz.

MrBekir

MrBekir

Üye
    Konu Sahibi
o şekilde kullanıyorum zaten, fakat biliyorsunuz bir alışılmışlık var. Bunu çözmemiz lazım :)

MrBekir

MrBekir

Üye
    Konu Sahibi
yok mu yardımcı olacak :(

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Servisler çalışmadan uygulamalar çalışmaz. Tamamen Amerikan başkanının Çin'e karşı olan düşmanlığı dan başka birşey değil. Adam kimse bizi geçmesin en güçlü biz olalım kafasında olduğundan dolayı Google tüm servislerini iptal etti. Yapacak birşey yok.

MrBekir

MrBekir

Üye
    Konu Sahibi
Kullanamaz olduk tableti. hiç birşey çalışmıyor

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Olay tamamen ticaret savaşları ile ilgili bir durum. Huawei de suç yok yani.

• Beğen
Tepkiler: MrBekir
MrBekir

MrBekir

Üye
    Konu Sahibi
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
ya zaten onlara suç bulmuyorum suç ABD de, onların yüzünden olan bize oluyor... şimdi nasıl yüklicez onu düşünüyorum
Yuklenebildigini zannetmiyorum. Dediğim gibi uygulamaların servisleri çalışmadan hiçbir işe yaramazlar. Yakında Xiaomi içinde aynısı olacak deniyor. Hatta Apple in Çin'deki fabrikasını bile kapattırdı.

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
Bir yandan hayırlı olsun ve bir yandan geçmiş olsun. Bunu deneyebilirsiniz bence.
Eğer olmadıysa ,tüm yöntemlere rağmen, Aptoide gibi güvenlirliği yüksek marketleri tercih edebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2643147
MrBekir

MrBekir

Üye
    Konu Sahibi
Bir yandan hayırlı olsun ve bir yandan geçmiş olsun. Bunu deneyebilirsiniz bence.
Eğer olmadıysa ,tüm yöntemlere rağmen, Aptoide gibi güvenlirliği yüksek marketleri tercih edebilirsiniz.
Denemiştim bunu, ama yeniden bir daha deneyeceğim. Aslında bir yere kadar halletmiştim tek sorun google sunucularına bağlanmaması ve bunu rot atmadan nasıl hosts dosyasını değiştireceğim onu bulamadım...

Üst Alt