huawei p 20 lite ?

Sponsorlu Bağlantılar

brnykz

Üye
    Konu Sahibi
huawei p 20 lite ?
arkadaşlar telenu 9.1e güncelledim yanlışlıkla şimdi 8.0a nasıl dönerim bide 9.1 de temalar full olmuyor huwai for themes programıyla uyumsuz sürümle sınırssız sürüm uyarısı alıyorum yada bi program varmı ?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Android cihazlarda yükseltme yaptığın zaman bir önceki sürüme donemiyorsun. İnternette bununla ilgili yazılar filan var ancak tavsiye etmem. Eğer bu tür konularda bilgin yoksa telefonunu brick edebilirsin.

brnykz

Üye
    Konu Sahibi
Android cihazlarda yükseltme yaptığın zaman bir önceki sürüme donemiyorsun. İnternette bununla ilgili yazılar filan var ancak tavsiye etmem. Eğer bu tür konularda bilgin yoksa telefonunu brick edebilirsin.
abi uyumlu hale getiricek program varmı peki orjinal temaları rootsuz telefonda

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Huawei bununla ilgili güncelleme yayınlar. Bi de ayarlar bolumunden biraz kurcala belki birşeyler bulursun.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Eğer model numaranız tutarsa şunları deneyiniz.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
İnternette bu sorunla ilgili araştırma yaparsan en sağlıklı sonuca ulaşırsın. Bir tema programı için bir önceki sürüme dönmeye değmez.

brnykz

Üye
    Konu Sahibi
abi peki türkcell hattımdan nasıl tema satın alıcam bunun içinde bi güncelleme çıksın olmazmı :)
şey kredi kartı kullanmıyomda onun için abi

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Faturalı hatlarda Turkcell Mobil ödeme var ben kullaniyorum. Belli bir limite kadar harcama yapabiliyorsun. Tabii harcamaların faturana yansitiliyor. 30 lira paketin varsa 20 lira harcama yaptıysan 50 lira oluyor faturan.

brnykz

Üye
    Konu Sahibi
oyun içi satım alımlarlarda varda abi temalarda yok :)

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ücretsiz temaları kullan sende ya da internetten arastir bulursun bir yolunu paralı tema yüklemenin

Mrt_Unl

Üye
Biraz geç oldu ama, Huawei'nin kendi PC programı olan HiSuite'i kullanarak Sistem Güncellemesi üzerinden telefonunu Android 8.0.0 sürümüne düşürebilirsin :)

brnykz

Üye
    Konu Sahibi
Biraz geç oldu ama, Huawei'nin kendi PC programı olan HiSuite'i kullanarak Sistem Güncellemesi üzerinden telefonunu Android 8.0.0 sürümüne düşürebilirsin :)

senin yöntemi denedim oldu abi sğl çok basitmiş bu rada nasıl olsa geri yükleme var diye son sürüme yükseltim iphone gibi deüilmiş allahtan sğl

Üst Alt