Huawei Ideos x5 {Bir çok sorun}

• 7 Ekim 2012
  • 563 Okunma
  • 2 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar herkeze merhaba :)

Yaklaşık 1sene 1 ay öncesi konu açmış ve maxicep ailesi önerilerine dayanarak ideos x5 aldım. İlk aldığım 4-5
    (süreyi tam hatırlamıyorum) ay gayet memnundum tek sorunum sarj'dı. Neyse sonra bildiğiniz gibi huawei bir güncelleme çıkardı fakat Türkiye için değil ingiliz içinmiş vs. vs. tam bilgim yok neyse ordan burdan araştıra araştıra öğrendim ve 2.3.5 e yükselttim. (ilk sürüm 2.2.1) Daha sonra dokunmatikte hassaslık fazlalaştı 1mm uzaktan deydirmeden yaklastıgmda işlem yapıyordu o derece. Sonra ne yazık ki bir kaç defa düşürdüm. :( Ama neyseki telefonum 3310 gibi çıktı sapa sağlamdı bir kaç çizik haricinde. Neyse ilerleyen zamanlarda dokunmatik sorunu çıktı kendi kendine dokunuyor işlem yapıyor bazen hiç işlemiyor.. Şuan ise çıldırmak üzreyim o dereceye geldi ve maddi sıkıntılar yüzünden de elimden pekte birşey gelmiyor. Dahada sonra ses sorunu çıktı ses geliyor ama ses gitmiyor bazen gayet sağlıklı görüşüyorum bazen yankı yapıyor bazen sesim gitmiyor. Haporlere alıyorum ozaman hiç sorun olmuyor ama herzamanda nasıl haporler ile konusabilirim ki.. Neyse sorunlarımı kısaca özetliyecek olur isek

1- Dokunmatiğim bozuk.
    2- Seste problem yaşıyorum.

NoT: Arkadaşlar bu arada ben 2.2.1 e dönmek istiyorum çünkü 2.3.5 garanti dışıymış ve ben telefonumu geri garantili haline en orjinal ilk aldıgım haline getirmek istiyorum fakat yaparken dokunmatiği bozuk oldugu için hata yapmaktan çekiniyorum ve malesef yapamıyorum/yapmıyorum.
    Harçlıklarımı biriktirip telefonu bir telefoncuda yaptırıp sonra geri dönüş yapmak istiyorum 2.2.1'e peki sizce nekadar biriktirmeliyim ortalama ? Ve ne yapmalıyım ?

Biraz uzun oldu neyse okuduğunuz için teşekürler..
    Herkeze iyi çalışmalar..

Yazan: kopane
  2. ortalama 50 tl biriktirmen gerekli.Garantisi hala devam ediyor mu o telefonun ?

3. 24.09.2011 satın alma tarihi bütün herşeyi mevcut kvk nin garanti belgesi diye 2 sayfalık küçük bi kağıt var üstünde açıklamasında malın teslim itibarinden 2 yıldır diyor yani 24.09.2013 e kadar garantide

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 07:23