huawei ascend p7 radyo sorunu olan arkadaşlar içeri..

Sponsorlu Bağlantılar

ilhamikd

ilhamikd

Üye
    Konu Sahibi
huawei ascend p7 radyo sorunu olan arkadaşlar içeri..
öncelikle bende p7 kullanicisiyim telefonuda begenerek aldim ama aldiktan sonra radyo nun olmadigini farkettim
aslında telefonun yaziliminda var fakat yüklenmemiş..

yapmaniz gerekenleri kisaca anlatayım .

telefonun rootlu olmasi gerekmiyor tek yapmaniz gereken
x-plore benzeri bir dosya yönetici yükleyip

sirasiyla root/system/app klasorune ulasmak orda fm radio uygulamasini bulup yüklemek

yardimci olabildiysem ne mutlu bana .

Εthnic

Εthnic

Üye
Hani çok fazla radyoya ihtiyacı olan birisi değilim ama yine de bunu bilmiyordum. Şimdi bulup yükledim sorunsuz çalışıyor.. Teşekkürler..

ilhamikd

ilhamikd

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim benimde fazla ihtiyacim yok gecen işte maci radyodan dinleyelim dedik baktim radyo yok menude yani oyle arada bir lzim oluyor hic yoktan iyidir

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Apk sı g7 uyarmı baktım yok içinde

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Uyarsa bir arkadaş yüklesin

ilhamikd

ilhamikd

Üye
    Konu Sahibi
uyacagini sanmiyorum ama denemekte fayda var kardesim mail adresini yaz ben sana p7 min apksini atayim

boyabatlı

boyabatlı

Üye
boyabatlifaruk@gmailcom

ilhamikd

ilhamikd

Üye
    Konu Sahibi
tamam aldim e maili simdi yolliycagim

boyabatlı

boyabatlı

Üye
sitelerde aradım Apk si yok konuları inceledim gene yok dosya yöneticisi ile baktım Apk yok

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Okey

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Apk gelmedi içi boş posta nın

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Bekliyorum

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Durduruldu diyor

ilhamikd

ilhamikd

Üye
    Konu Sahibi
ozmn senikine uymuyor sonucta ikisi farkli telefon ama telefonu kurcala inslh bulursun

boyabatlı

boyabatlı

Üye
X plore ile arattım yok senin resim de ki konumda yok bilinçli şekilde kaldırmışlar telefon yeni piyasaya çıktı baya zaman alır bulmam

ilhamikd

ilhamikd

Üye
    Konu Sahibi
yapacak tek şey var operator yazilimini deyilde orjinal yazilim yuklemek

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Orijinal nerededir

ilhamikd

ilhamikd

Üye
    Konu Sahibi
tam olarak bilmiyorum arastirman lazim officall rom diye mesela baska ulkelerin romlarini falan dene

suleymanyuce

Üye
Bende istasyonlar taraniyor diyor. Ama Kanalları bulmuyor. Nedenini bilen var mı?

ilhamikd

ilhamikd

Üye
    Konu Sahibi
sanirim yazilimsal bi sorun bende de acilmamaya başladi kardeşim p7 için iyi bi root bulabilseydim bunu çozmeye calisirdim suan telefonum rootlu ama sistem dosyalarini silemiyorum degistemiremiyorumda yabanci sitelerdede kaynak cok az yani anlayqcagin bu telefonu çozmek zaman alacak

Üst Alt