HTML5 Film - Dizi - Video - Haber - Spor Siteleri

Sponsorlu Bağlantılar

hidayet02

hidayet02

Üye
    Konu Sahibi
HTML5 Film - Dizi - Video - Haber - Spor Siteleri
Symbian'daki Flash Lite 4'ün Yetersiz Kalması Bizleri Film Dizi Video İzlemekten Çoğu Zaman Mahrum Bıraktı. Html5'inde Yetersiz Kalması Elimizi Kolumuzu Bağlıyordu.

Zaman Geçtikçe Html5'in Yaygınlaşacağını Hepimiz Biliyorduk. Nitekim Youtube Aylar Öncesinden Html5 Tabanlı Sitelerde Öncü Olmuştu Bunu Yeni Siteler Takip Ediyor ve Etmeyede Devam Edecekler:)

Bu Konu İçerisinde Benim ve Sizlerin Tespit Ettiği, Bulduğu ve Bildiği Html5 Siteleri Paylaşacağız...

Aklıma Gelenleri Aşağıda Paylaştım. Sizlerinde Eklemek İstedikleriniz Varsa Konu İçerisinde Belirtiniz:)

FİLM SİTELERİ

FilmiFull İzle Adlı Site Günde 4 Adet Film Paylaşıyor. Filmlerinin Çoğu Güncel. Binlerce Filmin Bulunduğu Siteyi Ziyaret Ederek Film İzlemenin Tadına Sonuna Kadar Varabilirsiniz.
-İLLEGAL PAYLAŞIM YAPTIĞI İÇİN SİTENİN LİNKİNİ DİREK PAYLAŞAMIYORUM ARAMA MOTORLARINDAN İSMİNİ ARATIN-

DİZİ SİTELERİ

Yabanci Dizi İzle Sitesinde Bazı Diziler'de Alternatif Seçenekler Mevcut Bunların Bazıları Html5 Destekli. Fringe Dizisini Bu Şekilde İzleyebilirsiniz:).
-İLLEGAL PAYLAŞIM YAPTIĞI İÇİN SİTENİN LİNKİNİ DİREK PAYLAŞAMIYORUM ARAMA MOTORLARINDAN İSMİNİ ARATIN-

VİDEO SİTELERİ

Youtube Aylardır Html5'e Geçen Hepimizin Bildiği Bir Site:) Yakın Zamanda Türkçe Dil Desteğininde Eklendiği Siteye Ulaşabilirsiniz.

Akilli Tv, Ülkemizin İlk Video Paylaşım Sitelerinin Başında Gelir. Zengin İçerikli Siteye Ulaşabilirsiniz.

SPOR SİTELERİ

Sporx Sitesi Yakın Zamanda Mobil Telefonlar İçin Mobil Site Hazırladı. Sitedeki Haberlerin Videoları Html5 Tabanlı:) Siteye Ulaşabilirsiniz.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
teşekkürler hidayet bende diğer konu sandım yorumlar nerede diyorum :)

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Sağol film sitesi süper oldu

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
html 5 ile flaş player farkı ne ?

xqz5

Üye
ben izleyemedm iki uc film actm. Hicbisey olmadi. Videoyu oynatack Hcbir secenek cikmadı

hidayet02

hidayet02

Üye
    Konu Sahibi
html 5 ile flaş player farkı ne ?

Flash Player Telefonun Aşırı Isınmasına, Reset Atmasına, Şarjın Çabuk Bitmesine, Tarayıcının Sonlanmasına ve Donmasına Sebep Olur.

Html5 Zaten Telefonun Kendi Tarayıcısını Kullandığı İçin Hem Sisteme Fazla Yük Olmaz Hemde Şarjı Ekonomik Kullanır. Html5 En Düşük Kaliteden En Yüksek Kaliteye 3gp Mp4 Gibi Video Codeklerinin Hemen Hemen Hepsini Destekler:)

- - - Eklendi - - -

ben izleyemedm iki uc film actm. Hicbisey olmadi. Videoyu oynatack Hcbir secenek cikmadı

Filme Tıkladıktan Sonra İlkin Fragman Penceresi Açılır. Fragmanları Sadece Pc'den İzleyebiliriz. Biraz Bekledikten Sonra Fragmanın Üst Tarafında Partlar ve Tek Part Seçeneği Çıkar. Onlara Tıkla Açılan Pencereden 10-15 Saniye Bekle Reklam Geçtikten Sonra Yeşil Play Butonu Var Ona Tıkla Telefonun Kendi Video Playerı Açılacak. Eğer İnternetin Hızlıysa 10-15 Saniyede, Yavaşsa 1 Dakikada Falan Açılır. Bu Arada Telefonun Ayarlar Kısmından Uygulama Ayarlarına, Sonrada Videolara Gir, Erişim Noktasını Kullandığın İnternet Olarak Seç. Örneğin "Avea İnternet" veya Kullandığın Wifi Ağını Seç:)

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede

xqz5

Üye

Flash Player Telefonun Aşırı Isınmasına, Reset Atmasına, Şarjın Çabuk Bitmesine, Tarayıcının Sonlanmasına ve Donmasına Sebep Olur.

Html5 Zaten Telefonun Kendi Tarayıcısını Kullandığı İçin Hem Sisteme Fazla Yük Olmaz Hemde Şarjı Ekonomik Kullanır. Html5 En Düşük Kaliteden En Yüksek Kaliteye 3gp Mp4 Gibi Video Codeklerinin Hemen Hemen Hepsini Destekler:)

- - - Eklendi - - -

Filme Tıkladıktan Sonra İlkin Fragman Penceresi Açılır. Fragmanları Sadece Pc'den İzleyebiliriz. Biraz Bekledikten Sonra Fragmanın Üst Tarafında Partlar ve Tek Part Seçeneği Çıkar. Onlara Tıkla Açılan Pencereden 10-15 Saniye Bekle Reklam Geçtikten Sonra Yeşil Play Butonu Var Ona Tıkla Telefonun Kendi Video Playerı Açılacak. Eğer İnternetin Hızlıysa 10-15 Saniyede, Yavaşsa 1 Dakikada Falan Açılır. Bu Arada Telefonun Ayarlar Kısmından Uygulama Ayarlarına, Sonrada Videolara Gir, Erişim Noktasını Kullandığın İnternet Olarak Seç. Örneğin "Avea İnternet" veya Kullandığın Wifi Ağını Seç:)
opera mini ıle actıgmda gelmiyor play tuşu. Kend4 tarayıcısıyla actm telefonun geldi şagol

ali.44

ali.44

Üye
teşekkürler

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Yabancı dizi sitesini tam olarak vermemişsin galiba ne olarak aratacağız ? Çok gerekli şu aralar.Birde bahsettiğin yabancı dizi sitesi tek Fringe mi yoksa genel mi ? Film sitesinde filmler part part mı yada genel olarak sorayım bu film-yabancı dizi sitelerinde,tek partta izleyebiliyor muyuz ?

burakkk97

Üye
dizimag de html5 olmasi lazim ayrica guncel videolar var

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Alternatif film-dizi siteleri lazım.Var mı bilen ?

- - - Eklendi - - -

Ekleyeyim video açılmıyor Soldan mavi bir ingiliz anahtarına benzeyen veya f harfinede benziyor bir şey çıkıyor açılmıyor.

_OgUz

Üye
tesekkurler

Üst Alt