HTC'nin WP8'li Yeni Telefonları!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Hack olayı da önemli bir unsur evet :)
Ama ben en çok "Lumia 920 vs HTC 8X vs iPhone 5" karşılaştırma videosu için sabırsızlanıyorum.
Genel özellikler açısından Lumia 920 üstün görünüyor.
(kamera, kablosuz şarj, pureview, puremotion)

Ama yine de işlem ve grafik hızı v.b faktörler yönünden çok manyak bir düello olacak.
:duello:
Tarihin en kanli ve acimasiz duellosu hem de en hizlisi.

• Beğen
Tepkiler: Mazlum Somer

enterneoll

enterneoll

Üye
ne nokia ne htc alırım ama ikisi arasında kalsam htc derdim :)

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Güncelleme: Gereksiz resimler kaldırılarak konuya video eklenmiştir. İyi seyirler :)

mesut1979

Üye
slm,acikcasi benim hosuma gitmedi telefonun ekranin üstünde cok bosluk var telefonun tipini bozuyor, lumia 920 yi tek gecerim.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
slm,acikcasi benim hosuma gitmedi telefonun ekranin üstünde cok bosluk var telefonun tipini bozuyor, lumia 920 yi tek gecerim.

Özellik olarak çoğu yönden Lumia 920 üstün olsa da, 8X de fena bir telefon değil.
İhtiyacın ve beğeninin yanı sıra "Bütçe/Fiyat" orantısı da tercihlerde önemli rol oynayacaktır.

Eğer fiyat olarak Lumia 920'ye gücüm yetmezse 8X almayı düşünebilirim mesela.
Ama aralarında 100-150 lira fark olursa tabi ki 150 daha fazla verip Lumia 920'yi alırım.

mesut1979

Üye
Özellik olarak çoğu yönden Lumia 920 üstün olsa da, 8X de fena bir telefon değil.
İhtiyacın ve beğeninin yanı sıra "Bütçe/Fiyat" orantısı da tercihlerde önemli rol oynayacaktır.

Eğer fiyat olarak Lumia 920'ye gücüm yetmezse 8X almayı düşünebilirim mesela.
Ama aralarında 100-150 lira fark olursa tabi ki 150 daha fazla verip Lumia 920'yi alırım.

slm,almanyada fiyati 550 euro olacakmis htc nin ,lumia 920 de 600 euro olacak anliyacagin aralarinda 50 euro fark var,bence insan sirf kamera özelligine imrenip lumia ali,acaip hosuma gidiyor bu 920.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
htc nin daha pahalı olacağını düşünüyorum ben alışmışlar çünkü pahalı mal satmaya

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
[ENGİN];5277272' Alıntı:
htc nin daha pahalı olacağını düşünüyorum ben alışmışlar çünkü pahalı mal satmaya

Lumia'dan 50 dolar ucuzmuş galiba.Ben olsam yinede 50 dolar için bunu tercih etmem...Ben HTC'den çok umutluydum ya :(

papakudioflu

papakudioflu

Admin

Lumia'dan 50 dolar ucuzmuş galiba.Ben olsam yinede 50 dolar için bunu tercih etmem...Ben HTC'den çok umutluydum ya :(

50€ aynen beni de hayal kirikligina ugratti. Artik daha sonraki cihazlari bekliyecez diyecem ama bu donem htc icin firsatti iyi kullanamadi.

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

50€ aynen beni de hayal kirikligina ugratti. Artik daha sonraki cihazlari bekliyecez diyecem ama bu donem htc icin firsatti iyi kullanamadi.

Kesinlikle :good:

[ENGİN];5279698' Alıntı:

yurtdışı öyle de ben yurtiçi fiyatını demiştim

Valla HTC, Samsung falan öyle ülkeye özel fiyatta biçmez.Türkiye'de Ativ-S ya da 8X Lumia 920'den pahalı olursa hiç şaşırmam...Benim anlamadığım olay Nokia'nın isimlendirmesi.Lumia 900'den daha yüksek seviye bir modele neden Lumia 910 falan değilde 820 denir anlamıyorum.Bilmeyen adam Lumia 900 daha iyi zanneder :kıskıs:

papakudioflu

papakudioflu

Admin

Valla HTC, Samsung falan öyle ülkeye özel fiyatta biçmez.Türkiye'de Ativ-S ya da 8X Lumia 920'den pahalı olursa hiç şaşırmam...Benim anlamadığım olay Nokia'nın isimlendirmesi.Lumia 900'den daha yüksek seviye bir modele neden Lumia 910 falan değilde 820 denir anlamıyorum.Bilmeyen adam Lumia 900 daha iyi zanneder :kıskıs:
isimlendirmeyi de duşunmuşlerdir merak etme. Vardir bir bildikleri.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye

Lumia 900 wp 7.5 kullanıyor 820 ise wp8

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
[ENGİN];5279787' Alıntı:

Lumia 900 wp 7.5 kullanıyor 820 ise wp8

Farkındayım ama 900 820'den büyük bir sayı mantıken daha iyi bir cihaz olması gerekiyor bence :)

isimlendirmeyi de duşunmuşlerdir merak etme. Vardir bir bildikleri.

Düşündüklerine şüphe yok zaten.820 800'ün üst versiyonu 920 900'ün üst versiyonu şeklinde olmuş olabilir :hmmm O zaman bir 800 birde 900 serisi görebiliriz ileride 950 - 850 gibi :hmmm

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi

Aslında isimlendirme yaparken özellikten ziyade boyutları esas almışlar.

Biri boyut olarak 800'ün halefi... Biraz daha büyümüş hali...
Diğeri ise 900'ün...

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt