HTCnin Android 4.0 Ice Cream Sandwich Güncellemesini Alacak Cihazları Belli Oldu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kngbld

kngbld

Üye
    Konu Sahibi
HTCnin Android 4.0 Ice Cream Sandwich Güncellemesini Alacak Cihazları Belli Oldu
HTC, şuana kadar Android 4.0 güncellemesini alacak telefonlarla ilgili resmi bir açıklama yapmamıştı. Bugün ‘nin Facebook sayfasında yaptığı açıklama ile ilk etapta Ice Cream Sandwich güncellemesini alacak olan telefonlar belli oldu. 2012′den önce güncellemeyi alacak telefonlar haberimizin devamında…

HTC kullanıcılarının merakla beklediği açıklama HTC’nin resmi Facebook sayfasından geldi.

HTC’nin yaptığı açıklama şu şekilde:
“HTC kullanıcılarının son sürüm Android sürümü olan Ice Cream Sandwich güncellemesini telefonlarında görmek için ne kadar heyecanlandıklarını biliyoruz. Bu yüzden, bugün ilk dalgada güncellemeyi alacak telefonların listesini duyuracağımızdan dolayı heyecanlıyız!

Ice Cream Sandwich güncellemesini 2012′den önce alacak cihazlar şu şekilde: HTC Sensation, HTC Sensation XL, HTC Sensation XE, HTC Rezound, HTC EVO 3D, HTC EVO Design 4G, HTC Amaze 4G.

Cihaz portföyünü kontrol etmeye devam ediyoruz. Bu yüzden, Ice Cream Sandwich güncellemesini alacak diğer telefonlar, zamanlama ve HTC ile ilgili ayrıntıları öğrenmek için bizimle kalın.”

HTC’nin bu yaptığı açıklamanın altında ayrıca, “US Handsets” yazıyor. Yani, diğer ülkeler için güncellemeler 2012 içinde gelebilir. Yeni çıkan telefonlar için güncellemenin geleceği zaten biliniyordu fakat HTC Sensation ve öncesi telefonlar için durum merak konusuydu. HTC Sensation için güncellemenin geleceği görünene göre kesinleşti.

HTC Sensation öncesi; HTC Desire HD, HTC Desire S gibi diğer HTC telefonlar için güncellemenin gelip gelmeyeceği ise henüz bilinmiyor. Detaylar kısa süre içinde açıklanacaktır. O yüzden, telefonum listede yok diye üzülmeyin.

Kaynak -

BarcinSurmeli

BarcinSurmeli

Üye
Umarım Desire S içinde gelir..

paganini58

paganini58

Üye
İllegal yoldan gelir bir şekilde hiç canımı sıkmıyorum :) HTC yi root yapıp kullandınızmı arkadaşlar ROM dan bol ne var çeşit çeşit romlar var sense 3.5 MIUI filan falan ben acayip memnunum eninde sonunda CM7 çıkarır 4.0 ne gerekirse bilgilendirme için teşekkürler...

senam38

Üye
sensation ile evo 4g ve amaze 4g aynı zamanlarda çıktılar onlara gelip sensationa gelmemesi saçmalık olurdu çünkü donanım ve çıkış tarihleri aşağı yukarı aynı

tam161916

tam161916

Üye
diger tellere 2014 te gelir htc cok yavas bu konularda yasasin iphone alsim sattim htcsini

paganini58

paganini58

Üye
diger tellere 2014 te gelir htc cok yavas bu konularda yasasin iphone alsim sattim htcsini

yok be güzel kardeşim sen yavaş firma görmemişsin bu konuda en kral firmalardan birisidir HTC güncelleme konusunda. sen LG leri bir gör sonra yorumunu eminim güncellersin telefon çıkalı 2 sene olmuş hala android güncellemesi yok kısacası HTC güncellemeyi vermesede ben seviyorum ürettiği cihazları zaten ben ihponede alsam androidli cihazda kullansam aldığım gibi kullanmam çakarım jailbreak ya da root s-off koç gibi kullanırım illegal yollardan kesin gelecektir 4.0 hiç kafama bile takmıyorum... Hemde orginal romdan daha verimlisini çıkarırlar. Bende şu anda MIUI 1.11.11 var oc ile işlemci 1.2 ghz çalışıyor sarjım boşta iken rahatlıkla 3 gün gidiyor ben HTC nin kendi yazılımlarında asla böyle bir performans görmdim....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt