HTC / XİAOMİ arasında kararsızım

Sponsorlu Bağlantılar

umutley

Üye
    Konu Sahibi
HTC / XİAOMİ arasında kararsızım
Merhaba arkadaşlar,

Yeni bir cep telefonu alacağım. Bütçem 1500 - 1600 TL. HTC U ULTRA VE XİAOMİ Mİ NOTE 3 arasında git gel yaşıyorum. Kesinlikle bu iki cihazdan birini alacağım fakat iki cihazın da birbirinden üstün yönleri var. Benim bir telefondan beklediğim öncelikli olarak kamera sonrasında ise yazılımsal olarak bir problem çekmemek. HTC U ULTRA'da daha güçlü bir işlemci var ama çekirdek sayısı 4 XİAOMİ'ye göre bu bir problem yaratır mı? XİAOMİ Mİ NOTE 3'de ikinci kamera var fakat HTC U ULTRA'nın lensi ve kamera özellikleri daha başarılı gibi duruyor sanki? Ayrıca şu notu da ekliyim HTC U ULTRA'yı internetten duos modelini satın alıyor olacağım bu modelde alan arkadaşlardan gördüğüm kadarıyla 660 mb'lık bir güncellemeyi yüklerken problem yaşamışlar. Ben telefonu android 8.0'a da güncelleyemeyeceğim o zaman gibi görünüyor. Kısaca aklımda deli sorular hangisini seçmeliyim neden birisi aydınlatabilirse beni çok sevinirim. :D

bilisimcixponia

bilisimcixponia

Üye
Kardeşim ben xiaomi almani tercih ederim son zamanlarda büyük başarılar sağlayan şirketlerden biri Facebook veya miui Türkiye sitelerindende kullanıcıların yorumlarini alabilirsin

Symbianist

Symbianist

Üye
Htc 10 kullanıcısıyım. Telefon güzel ama tamir parca vs konularında problem olabiliyor.
Özelliklere de bakınca xiaomi daha üstün gibi. Xiaomi işlemci, ram, batarya ve kamera olarak önde. Htc ise ekran kalitesi olarak önde gibi. Bir de yakından bakmak gerek. Bazen androidi iyi port etmediklerinden özellikler iyi de olsa telefon yavas olabiliyor. Örnek Zenfone 2.

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Xiaomi Olmasından yanayım. İleride daha da Başarılı olacabilcek bir marka. Zaten, Şu anda başarısı da ortada.

Üst Alt