HTC Sense on Nokia5800 | HTC Görünümünü 5800a Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
HTC Sense on Nokia5800 | HTC Görünümünü 5800a Yükleme
Aktif olarak Saat kullanımı Özelliginin de bulundugu bu uygulam gerçekten çok güzel bir görüntü oluşturuyor.

Arkadaşlar öncelikle anladıgım kadarıyla

1. Gdes.0,33 rar'ının içindeki uygulamaları telefonunuza yüklemeniz gerekiyor.(Tabi ya sertifikalayıp yada telefonunuzun hackli olması lazım)
  2. Daha sonra HTC Hero Kartign3Emod rarının içinidekileri çıkartıp telefon yada kart hafızasındaki gdesk klasöirü varsa oraya atıyoruz.
  3. Gdes0.33 programının yüklemesini bitirdikten sonra
    Main Menu -> Design -> Design Menu -> Load Design Deyip HTC Hero Karting3wModu seçiyoruz.
Arkadaşlar rus forumundan ancak google tarnslete ve benim bir miktar ingilizcemle bukadar çeviri yapabildim.Telefon olmadıgı için konuya tam hakim olamıyorum ama emin olun çok basit yapması.

Arkadaşlar deneyen arkadaşlar yorumlarını yazabilirlerse sevinirim.

Burda emek var Lütfen konunun Açılma Saatine Bakın :)
Begendiyseniz ve indirdiyseniz lütfen Teşekkür Et butonuna Tıklamayı unutmayınız.:oke:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: murat999murat, hassan27, Tekyön ve 73 diğerleri

ssoyer

ssoyer

Üye
teşekkür

Sehzade

Üye
abi ellerine saglık birazdan denicem

--------------- Ekleme ---------------

abi resimlerle alakasız birsey cıktı
gdesk klasoru yok uygulamayı acınca bos ekran cıkıyor ona tıklıyıncada anamenu recent falan

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İşte o ana menüde Main Menu -> Design -> Design Menu -> Load Design Deyip HTC Hero Karting3eModu seçiyoruz.

Sehzade

Üye
abi bendeki turkce anamenude ne tasarım diye birsey var nede desing diye :(

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Valla Farukcum çok yardımcı olmayı istiyorum ama Telefonum olmadıgı için bilemiyorum.
Ama araştırıp yazacagım.:oke:

selim6186

selim6186

Üye
ben uygulamayi daha once yuklemistim.guzel ama cagri ve mesaj kaydi ekranda gorunmuyor cikip elle acmaniz verekli paylasim icin sagol

manganese

manganese

Üye
htc heroyu yükleyemiyorum desteklenmiyor diyor sertifikalı olmasına rağmen :S

serkankay

Üye
Şimdi denedim gerçekten çok özgün bir menü imkanı sağlıyor. İstediğimiz proyu istediğimiz yere koyabiliyoruz widget diye buna derim ben. Kaçık yada çılgın terimlerini de kullanabiliriz:) beğendim paylaşım için trşekkürler

Menu > düzenle > dizayn yükle > dosyayı her nereye koyduysanız oradan seçiyorsunuz... İşlem tamamdır

süperüyeyim

süperüyeyim

Üye
dizayn yükle dedim seçip yinede boş ekran çıktı neden acaba

tamam buldum çok güzel program gdesk başka tema buldum aynı bilgisayar gibi oldu vista eklerim birazdan

mert2087

mert2087

Üye
Teşekkürler çok güzel oldu emeğine sağlık:oke:

süperüyeyim

süperüyeyim

Üye
vista modunu konulara gönderdim ama daha yayınlamadılar

serkankay

Üye
dizayn yükle dedim seçip yinede boş ekran çıktı neden acaba

tamam buldum çok güzel program gdesk başka tema buldum aynı bilgisayar gibi oldu vista eklerim birazdan

hani ekleyecektin:)

emre5816

Üye
bu gdesk klasöründen 5-10 tane uygulama çıktı hepsini sertifikalamamız mı gerekior ya ???

S4M!

Üye
gdesk i kurarken hata veriyor :S

taskin-mahmut

Üye
Ayarlamaları tamamen kendimizmi yapıcaz :( Saat falan hiç birşey ayarlı değil. Ve yapıcaksak nerden yapıcaz

darkwaters

Üye
teşekkürler anıl çok bomba bişey bu ya...=)))
herşey hayal gücüne kalmış istediğini yapabiliyosun bununla...

futbol123

futbol123

Üye
tşk.. sağolasın

mellihyurdemi

mellihyurdemi

Üye
dostum yükledim güsel ama 5800 için basit kalmış biras... videosunu izledim güsel görünüyo ama denedim peq memnun kalmadım ancak ellerine sağlık... teşekkürler

Qrsat_01

Qrsat_01

Üye
Ya ben Gdesk klasörünü bulamadm :S

Üst Alt