HTC Sense Home v7.2 port

Sponsorlu Bağlantılar

sbilen

sbilen

Üye
    Konu Sahibi
Htc hesabına giriş yapamıyorum. Google ile giriş yapıcam ama olmuyor tema indiremiyorum. Ne yapıcam?
Ilk verilen htc hesabini yuke. Htc ye epostanla uye ol ve eposta yoluyla giris yap. Sorunsuz çalışıyor

akifd

akifd

Üye
Bunların hepsinide indirdim hiçbiri de yüklenmedi hatta uygulama olarak bile görünmüyor galaxy s5 5.0

OPYBOBS

OPYBOBS

Üye
Harikulade oldu teşekkür ederim paylaşım için. Tema oluşturmada ayrı bir güzellik katmış launcher'a.

AktivasyoneL

Üye
BUGUN DENEYELIM AMA FOTOLAR GORUNMUYOR

0MG90

0MG90

Üye
Giriş yaptım çok iyi oldu gerçekten, yeniden teşekkürler :)

AktivasyoneL

Üye
bende deneyecem bu aksam :)

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Htc hesabina baglanabilen var mi?

akflat

Üye
Htc hesabina baglanabilen var mi?
Bende bağlanamadım indire tıkladığım zaman htc oturumunda yeniden bağlanın yazıyor halbuki zaten oturum açılmış durumdayken bu hatayı veriyor telefon note 5

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Mesajın gözükmüyor.

akflat

Üye
Bende bağlanamadım indire tıkladığım zaman htc oturumunda yeniden bağlanın yazıyor halbuki zaten oturum açılmış durumdayken bu hatayı veriyor telefon note 5
Arkadaşın dediği gibi yaptım en sonunda temalar inmeye başladı teşekkürler

okankayci

okankayci

Üye
internette dolaşırken rastladım lolipopta denedim güzel, kitkatta hava durumu widgeti göstermeyebilir
kurulumu : Arkadaşlar vermiş olduğum linkten yazısına tıklayarak indirebilirsiniz hatasız çalışmasını istiyorsanız ilk 9 tanesini indirin,
aşırı ram tüketimi yok, stabil
  • Gereksinimler: android 4.4 veya daha yüksek

LİNK :
AÇIKLAMA
HTC Sense Giriş, BlinkFeed, Temalar ve Sense Giriş widget'in güçlerini birleştirerek tamamen özelleştirilebilir, kişiselleştirilmiş bir deneyim oluşturur.

BlinkFeed
BlinkFeed, sizin için önemli olan tüm medya içeriğini Giriş ekranınızda şık biçimde düzenlenmiş, sürekli güncellenen tek bir yerde tutmayı kolaylaştırır.

Dowluand ın ikinci kısmında kendinize uygun olanı yükleyin:
Arkadaşlarınızın en son güncellemelerini görmek için Facebook, Instagram ve Tumblr gibi sosyal medya hesaplarınızı eklemeniz yeterlidir. Hemen hemen her konuda makaleler almak için ortaklık uygulamalarını kullanarak konular ekleyin veya favori RSS beslemeleri arayın. Abone olduğunuz konuları ortaklık uygulamalarında yönetebilirsiniz.

Öğün vakitlerinde, BlinkFeed uygulamasında veya kilit ekranınızda denemek için yakındaki lokantalar, kafeler ve barlara yönelik öneriler de alacaksınız. İlginç bir etkinliğin yakınında olduğunuzda uğramanız için bir öneri alırsınız.

HTC Temalar
Kendinizi yaratıcı mı hissediyorsunuz? Yalnızca iki adımda en başından bir tema oluşturarak telefonunuzu yeniden keşfedin! Giriş ekranı duvar kâğıdı için bir favori fotoğraf seçerek başlayın, ardından telefonunuzun tüm simgelerini, renklerini, seslerini ve yazı tiplerini aynı anda değiştiren bir stil seçin.

Daha da hızlı bir özelleştirme ister misiniz? Mağazada önce çıkan büyüleyici tasarımlardan birini indirin! Yeni içerik yayınladıklarında güncellemeleri almak için favori tema tasarımcılarını izleyin. Temalara göz atarken, gerçekten beğendiğiniz temaları sık kullanılanlara eklemeyi, onlara yorum yapmayı ve puan vermeyi unutmayın.

Sense Giriş Widget
Zeka olmadan güzellik pek bir şey ifade etmez. Neyse ki, HTC'nin akıllı Sense Giriş widget'i en sık kullandığınız uygulamalara erişmenizi kolaylaştırır.

İster evde, ister işte, isterseniz de dışarıda bir yerlerde olun, widget, konumunuz temelinde sık kullanılan uygulamalar kümesini otomatik olarak doldurur ve uygulama önerileri sunar.
vay be çalıstı teşekkurler :)

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
hocam orijinal HTC launcherı mı yoksa uygulama falan mı acaba ? teşekkürler

okankayci

okankayci

Üye
Son düzenleme:
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
hocam orijinal HTC launcherı mı yoksa uygulama falan mı acaba ? teşekkürler
Orijinal htc uygulaması sadece diğer cihazlarda çalışması için düzenlenen uygulama bu.

• Beğen
Tepkiler: ghstr
iizzz

iizzz

Üye
teşekürler