HTC Sensation XL güncelleme ne zaman gelecek??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
HTC Sensation XL güncelleme ne zaman gelecek??
HTC Sensation XL model telefona güncellemenin geleceği söyleniyor ama ne zaman yine haziranda mı? .. bilen söylerse sevinirim.. şimdiden teşekkürler

aozaslan66

Üye
aynı telefondan bende de var ancak zannetmiyorum.samsung kullananlar şu anda avantajlılar.

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Bende Galaxy S kullanırken Samsung'dan soğumuştum. Hem malzeme kalitesi kötüydü, hemde ICS güncellemesi gelmemişti. Şu an HTC'den memnunum.
Demek istediğim güncelleme sorunu çoğu markada var. Ama yinede sizin kararınız, bence şu an siz cihazlarınızın kalitesi ile bir adım öndesiniz.

FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Kalite de htc' ye sözüm yok zaten son derece kaliteli. Bari bir güncellemeyle şu menüyü sağa sola kaydırabilseydik iyi olurdu. Temalarda pek iyi olmuyor :S ama telefonumu seviyorum yinede teşekkürler...

virus19

virus19

Üye
htc turkiyenin dediğine göre evo ve sensationa güncelleme gelmeyecek.

polat_karaduman

polat_karaduman

Üye
Daha resmi bir açıklama yok sitesinde verilmeyecek diye yazmıyor ve onlarda öyle bir şey demiyorlar.söyledikleri tek şey yasal bir bilgi henüz daha yok..

FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
vay canına.. üzüldüm gerçekten.. yardımcı olduğunuz için teşekkürler..

polat_karaduman

polat_karaduman

Üye
Yok öyle bir şey arkadaşlar htc nin yasal sitesinde yazmadığı sürece kesinlik yoktur. Benim tahminimce rom hazır ama son rötuşlar yapılır s2 ile paralel zamanda gelecektir güncelleme

virus19

virus19

Üye
Yok öyle bir şey arkadaşlar htc nin yasal sitesinde yazmadığı sürece kesinlik yoktur. Benim tahminimce rom hazır ama son rötuşlar yapılır s2 ile paralel zamanda gelecektir güncelleme
İnşallah dediğin gibidir kardeşim ama htc Türkiye ısrarla resmi açıklama geldi diyor bilgi gelmediyse neden güncelleme gelmicek desin ki. Ayrica guncelleme verecek firma şimdiye kadar vericem derdi. Yeni cihaz tanıtıldı artık çok zor ve hatta bana göre imkansız ayrıca aldığım bir bilgiye göre de 512 mb altı ve sense 4 altı güncelleme almayacak diye yinede bende jb kullanmak isterim umarım senin dediğin gibi güncelleme gelir.

FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
inşAllah gelir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt