HTC - P4350 Arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cha0S07

Cha0S07

Üye
    Konu Sahibi
HTC - P4350 Arıyorum
Mrb ArkadasLar Temiz Uçuk Fiyat 0Lmayan HTC P4350 Arıyorum Ciddi Satıcılar

Gsm : 0507 307 86 07 numaradan ve [email protected] mail adresinden ulasabilirler

Hayırlı Alışverişler :)

xyunusx666

Üye
hocam işini görürse vereyim bunu

jigsaw_54

Üye
arkadaşım özel bi sebebi yoksa o telefonu tavsiye etmem kendim kullandım biliyorum bozulsa parçasını bulman zor telefonla konuşurken yeni nesil cihazlar gibi dokunmatiği kapanmıyor kulağında değiyor dokunmatik algılıyor şarz süresi çok berbat 1 gün zor gidiyor ekranı ısınınca su kaçmış gibi dalga dalga oluyor ve dokunmatiği çalışmıyor soğumasını beklemek zorunda kalıyorsun...ama özel bi sebein varsa ona bişey diyemem bence almanı tavsiye etmem..

Cha0S07

Cha0S07

Üye
    Konu Sahibi
yunus teklifin için tesekkur ederim

eray peki sen hangi telefonu tavsiye edersin kullandıysan o telefonun özellikleri gibi önerdiğin bi telefon varmı ?

jigsaw_54

Üye
şimdi abicim senin aradığın özellik ne? p4350 nin seni cezbeden özelliği hangisi? hem dokunmatik hem klavye mi,windows mobile ve klavyeli olması mı? veya herhangi bi özelliği senin istediğin öellik ne ona göre sana tavsiyede bulunayım ya da senin istediğin aklında olan cihazlar varsa onlara göre açıklama yapayım

Cha0S07

Cha0S07

Üye
    Konu Sahibi
beni cezbeden sey hem windows mobile olması hemde dediğin gibi aynı anda dokunmatik ve klavyesi olması ha bide kablosuz bağlantı olması.

jigsaw_54

Üye
htc nin TOUCH PRO ve TOUCH PRO 2 cihazları var
bide imate K-JAM var

sphone

sphone

Üye
istersen htc diamond 2 veriyim ekran koruyucu filimi üstünde orjinal kulaklık sarj ve usb var 450 tl bu arada eraya katılıyorum p4350 için söğlediklerine bende kullandım daha doğrusu kullananmadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...