HTC Orjinal Clock

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akflat

Üye
    Konu Sahibi
HTC Orjinal Clock
ya arkadaşlar elimde htc orjinal clock uygulaması var onu sizinle paylaşmak istiyorum ama siteye nasıl resim ve dosya ekleniyor bilemiyorum bu bahsettiğim ugulama ne teme nede resim değildir bire bir htc clock ugulamasıdır

- - - Eklendi - - -

n8 telefonumdan çekilmiş resmi var ama resmi nasıl ekleyeceğim bu konuya yardımcı olursanız sevinirim

haqanguven

haqanguven

Üye
RESİM İÇİN BU SİTEYİ KULLAN

DOSYA İÇİNDE BUNU

AHMED...

AHMED...

Üye
arkadaşın verdiği siteye yükle resimleri linkler için de forum kodu olan linki kopyala buraya yanlız

akflat

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim resmi gönderiyorum eğer beğenirseniz upload edeceğim

AHMED...

AHMED...

Üye
saatin altındaki siyahlik duvar kağıdına mi ait o saat forum da var diye hatırlıyorum gönder deneyelim dostum

akflat

Üye
    Konu Sahibi
baştaki mesajımda belirttiğim gibi resim üzerine olan saat uygulaması değil istediğiniz resimleri ekleyebilirsiniz dostum be bu resmi beğeniyorum siz istediğiniz resimleri ekleyebilirsiniz

DustoJniK

DustoJniK

Üye
Güzel Teşekkür Ederiz...

akflat

Üye
    Konu Sahibi
ben teşekkür ederim kardeşim dosyayı birazdan ekliyorum yalnız bu rofsa gömülecek ama sayı hocalarımız sise çevirirse iyi olur bende çevirebilirim ama vaktim yok

- - - Eklendi - - -

DustoJniK
kardeşim ayrıca sanada teşekkür ederim arkadaşlar dosyayı rar dan çıkarın cwf de gerekli yerlere atın zaten ben ayrı ayrı klasör halinde oluşturdum ayrıca n9 fontsuda uygulayabilirsiniz sizin tercihinize kalmış yazı fontu arkadaşlar istediğinizi uygulayabilirsiniz iyi kullanımlar

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
flashsız çalışmaz mı ?

akflat

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar kusura bakmayın forumda yıllardır üyeyim ama il paylaşımım ufak tefek hatalarım olabilir gönderdiğim dosyalarda core boş olarak oluşturmuşum şimdi ayrıca core upload ediyorum iyi akşamlar iyi ve ya kötü yorumlarınızı bekliyorum birde yanında teşekkür olursa memnun olurum tabiki

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
:d::d::d:

- - - Eklendi - - -

Bahadır abi ve Aydın Abi duyun sesimi :D

DustoJniK

DustoJniK

Üye
Yiğit git intihar et :)

DustoJniK

DustoJniK

Üye
o nasıl bir saat kardeşim :D puhaha

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
nasıl büyütcem ben bunu :D

DustoJniK

DustoJniK

Üye
Resmi mi büyüteceksin yoksa saat fontunu mu? :)

akflat

Üye
    Konu Sahibi
dostum senin saatler birbirine karışmış :aha:

DustoJniK

DustoJniK

Üye
Mif dosyasında sıkıntı var :P

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
evet saat hakkatten gerçek ama küçük :D

akflat

Üye
    Konu Sahibi
yanlış mif atmışım yarın sabah doğru mifi atarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt