HTC Orjinal Clock

• 26 Eylül 2012
  • 1269 Okunma
  • 22 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ya arkadaşlar elimde htc orjinal clock uygulaması var onu sizinle paylaşmak istiyorum ama siteye nasıl resim ve dosya ekleniyor bilemiyorum bu bahsettiğim ugulama ne teme nede resim değildir bire bir htc clock ugulamasıdır

- - - Eklendi - - -

n8 telefonumdan çekilmiş resmi var ama resmi nasıl ekleyeceğim bu konuya yardımcı olursanız sevinirim

Yazan: akflat
  2. arkadaşın verdiği siteye yükle resimleri linkler için de forum kodu olan linki kopyala buraya yanlız

3. saatin altındaki siyahlik duvar kağıdına mi ait o saat forum da var diye hatırlıyorum gönder deneyelim dostum

4. baştaki mesajımda belirttiğim gibi resim üzerine olan saat uygulaması değil istediğiniz resimleri ekleyebilirsiniz dostum be bu resmi beğeniyorum siz istediğiniz resimleri ekleyebilirsiniz

5. Güzel Teşekkür Ederiz...

6. ben teşekkür ederim kardeşim dosyayı birazdan ekliyorum yalnız bu rofsa gömülecek ama sayı hocalarımız sise çevirirse iyi olur bende çevirebilirim ama vaktim yok

- - - Eklendi - - -

DustoJniK
    kardeşim ayrıca sanada teşekkür ederim arkadaşlar dosyayı rar dan çıkarın cwf de gerekli yerlere atın zaten ben ayrı ayrı klasör halinde oluşturdum ayrıca n9 fontsuda uygulayabilirsiniz sizin tercihinize kalmış yazı fontu arkadaşlar istediğinizi uygulayabilirsiniz iyi kullanımlar
    http://qfs.mobi/f237165

7. flashsız çalışmaz mı ?

8. arkadaşlar kusura bakmayın forumda yıllardır üyeyim ama il paylaşımım ufak tefek hatalarım olabilir gönderdiğim dosyalarda core boş olarak oluşturmuşum şimdi ayrıca core upload ediyorum iyi akşamlar iyi ve ya kötü yorumlarınızı bekliyorum birde yanında teşekkür olursa memnun olurum tabiki core.rar - Qfs.mobi

9. Yiğit git intihar et :)

10. aynen kimse bakmiiy baağa :d:

11. o nasıl bir saat kardeşim :D puhaha

12. nasıl büyütcem ben bunu :D

13. Resmi mi büyüteceksin yoksa saat fontunu mu? :)

14. dostum senin saatler birbirine karışmış :aha:

15. Mif dosyasında sıkıntı var :P

16. evet saat hakkatten gerçek ama küçük :D

17. yanlış mif atmışım yarın sabah doğru mifi atarım

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 08:33