HTC One'a Android 4.3 darbesi

 • 18 Eylül 2013
 • 498 Okunma
 • 5 Cevap

 1. HTC One için geçtiğimiz günlerde ortaya çıkanAndroid 4.3 güncellemesiyle birlikte bu ay içinde tüm HTC One kullanıcıları işletim sistemlerini Android 4.3'e yükseltebilecekler. Fakat bu güncellemeyle birlikte HTC One'a öyle bir sorun geliyor ki, bu problem bazılarının telefonlarını güncelleme isteğini yok edecek gibi görünüyor.

  Geçtiğimiz günlerde sızan güncelleme haberine göre HTC One kullanıcıları için Android 4.3 kapısı açılmıştı. Öncelikle Amerikalıların yaşayacağı geçiş dönemi, daha sonra Avrupa kullanıcılarını da kapsayacak. Fakat Android 4.3'e geçmek o kadar da akıllıca bir seçim gibi görünmüyor; en azından şu an için... Zira telefonlarını güncelleyen kullanıcılardan HTC'yeşikayetler yağmaya başladı. Bu şikayetlerin başını ise kamera çekiyor.

  Android 4.3'e terfi eden HTC One kullanıcıları, telefonlarının kamera fonksiyonunun hasar gördüğünü ve fotoğraf çekimlerinde kötü sonuçlar doğurduğundan bahsediyor. Düşük ışık koşullarında çekilen fotoğrafların kalitesinin kötü etkilendiği ve renklerle ilgili sıkıntıların meydana geldiğini dile getiren kullanıcılara HTC'den cevap ise gecikmedi.

  HTC tarafından yapılan açıklamaya göre, Android 4.3'e geçen ve kamera problemleriyle karşılaşan kullanıcıların bu şikayetleri değerlendirilmeye alınmış durumda. En yakın zamanda yeni bir güncellemeyayınlayacağının haberini veren HTC, böylece Android 4.3'e geçen kullanıcılara sunacağı bu yama ile kamera sıkıntısını ortadan kaldıracak.
   


  Yazan: By_Casparov
 2. Eee hani darbe :-) başlığı okuyunca aha dedim 4.3 gelmiyor. :-) é tamam adamlar düzeltmek istiyor İşte. Sıkıntı yok :-)
   
  By_Casparov bunu beğendi.
 3. Ben de gelmeyecek sandım. Başlığa bakınca... :D
  ---
  O zaman direk güncellemeyin ikinci güncelleme gelince güncellersiniz. =)
   
  By_Casparov bunu beğendi.
 4. Yok be ona da gerek yok. Zaten belli ki ilk alanlar kobay durumuna düşmüş :-) bize direk duzeltilmis hali gelir :-)
   
  By_Casparov bunu beğendi.
 5. Haberin başlığı buydu ben napim ya beyler :bilmm
   
  nsren ve Invoke bunu beğendi.
 6. Bari başlığı değiştir :-) htc one için Android 4.3 teki geçici hata :-)
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
21/01/2019 - 07:04