General Mobile GM 9 Pro için Android 9.0 Pie Beta Güncellemesi Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
General Mobile GM 9 Pro için Android 9.0 Pie Beta Güncellemesi Yayınlandı
General Mobile, orta seviyede oldukça güçlü donanım özellikleri ile dikkat çeken yeni akıllı telefonu GM 9 Pro modeli için Android 9.0 Pie Beta güncellemesini kullanıma sundu.


General Mobile, Android One programı kapsamında Google işbirliği içinde akıllı telefon geliştirmenin avantajlarını erken güncelleme sunmak kullanıcılarına yansıyor. Bu kapsamda, Türkiye'nin üçüncü büyük akıllı telefon üreticisi konumundaki olan General Mobile’ın yeni cihazın GM 9 Pro için Android 9.0 Pie Beta güncellemesi kullanıma sunuldu.Türkiye’nin en çok tercih edilen yerli telefon markası General Mobile; Android 9 Pie Beta güncellemesini geçtiğimiz günlerde lansmanını yaptığı yeni yıldızı GM 9 Pro kullanıcılarına sunmaya başladı. GM 9 Pro kullanıcılarının deneyimleyeceği, Android 9 Pie ile General Mobile, en güncel Android deneyimini yaşatacak.Google ile olan işbirliği kapsamında birçok yeniliğe imza atan General Mobile, güncellemeler konusunda da iddiasını sürdürüyor. General Mobile, Google’ın yeni işletim sistemi Android 9 Pie Beta versiyonunu geçtiğimiz günlerde lansmanını yaptığı yeni yıldızı GM 9 Pro kullanıcılarıyla buluşturuyor. Bu sayede General Mobile kullanıcıları Android işletim sisteminin en güncel versiyonuna kavuşmuş oldu. Güncellemeyle birlikte kullanıcılar yeni geçiş animasyonları, all in one ana ekran butonu, yeni ses kontrol arayüzü, değiştirilebilir navigasyon bari gibi birçok yenilikten faydalanabilecek.
Android 9.0 Pie Beta güncellemesi kullanmak isteyen GM 9 Pro kullanıcıları, kayıt formuna ulaşabilecek ve işlemi gerçekleştirebilecekler.

GM 9 Pro kullanıcıları Android 9 Pie güncellemesinin asıl sürümünü yılın son çeyreğinde kullanmaya başlayabilecek.
General Mobile GM 9 Pro için Android 9.0 Pie Beta Güncellemesi Yayınlandı
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK


Üst Alt