Htc One'a Android 4.3 Darbesi

 • 18 Eylül 2013
 • 387 Okunma
 • 1 Cevap

 1. HTC One için geçtiğimiz günlerde ortaya çıkanAndroid 4.3 güncellemesiyle birlikte bu ay içinde tüm HTC One kullanıcıları işletim sistemlerini Android 4.3'e yükseltebilecekler. Fakat bu güncellemeyle birlikte HTC One'a öyle bir sorun geliyor ki, bu problem bazılarının telefonlarını güncelleme isteğini yok edecek gibi görünüyor.

  Geçtiğimiz günlerde sızan güncelleme haberine göre HTC One kullanıcıları için Android 4.3 kapısı açılmıştı. Öncelikle Amerikalıların yaşayacağı geçiş dönemi, daha sonra Avrupa kullanıcılarını da kapsayacak. Fakat Android 4.3'e geçmek o kadar da akıllıca bir seçim gibi görünmüyor; en azından şu an için... Zira telefonlarını güncelleyen kullanıcılardan HTC'yeşikayetler yağmaya başladı. Bu şikayetlerin başını ise kamera çekiyor.

  Android 4.3'e terfi eden HTC One kullanıcıları, telefonlarının kamera fonksiyonunun hasar gördüğünü ve fotoğraf çekimlerinde kötü sonuçlar doğurduğundan bahsediyor. Düşük ışık koşullarında çekilen fotoğrafların kalitesinin kötü etkilendiği ve renklerle ilgili sıkıntıların meydana geldiğini dile getiren kullanıcılara HTC'den cevap ise gecikmedi.

  HTC tarafından yapılan açıklamaya göre, Android 4.3'e geçen ve kamera problemleriyle karşılaşan kullanıcıların bu şikayetleri değerlendirilmeye alınmış durumda. En yakın zamanda yeni bir güncellemeyayınlayacağının haberini veren HTC, böylece Android 4.3'e geçen kullanıcılara sunacağı bu yama ile kamera sıkıntısını ortadan kaldıracak.
   


  Yazan: By_Casparov
 2. Yahu HTC firmasının başı dertten kurtulmuyor bende gittim enayi gibi HTC One aldım ya çok pişman oldum valla. Nokia Lumia 1020 gelsin Türkiye'ye direk alıcam dahada android kullanmayacağım.
   
  Secret26 bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
22/02/2019 - 15:23