Htc one x sürekli resetleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

goki27

Üye
    Konu Sahibi
Htc one x sürekli resetleme
HTC ONE X cihazım yurtdışı vodafone üzerinden almıştım. Telefonumu dün şarjı azken güncellemeye kalktım, o sırada yarıda kalmış olacak ki telefon hiç açılmadı uğraştım bir türlü açılmadı şarjının olmadığını anladım biraz şarjda takılı bıraktım ve açtım telefon açıldı fakat açılır açılmaz ilk ekranda telefon donuyor ve reset atıyordu bende bu sorunu çözemeyince bootloader ekranına girip önce recovery yaptım yine aynı sorun hepsini sırasıyla denedim hep aynı sorun devam etti en son factory reset yapınca telefon dili almanca oldu ama yine aynı ilk ekranda donuyor ve kilitleniyor. Sonra tüm şarj bitene kadar sürekli reset atıyor.

Ne yapabilirim karşılaşan oldumu bu sorunla

Bu arada telefon rom felan hiç bişey yoktu aldığım gibi kullanıyordum

epts

epts

Üye
Dediğin gibi güncelleme telefonun kursağında kalmış. Fasboot menüyu aç.bu arada yeni guncellemeye ait ruu dosyasını bul.tekrar bilgisayardan yükle.yalnız anlamadığım telefonun sarji azken telefon guncellemeyi nasıl yaptı. Benim tel şarj durumuna göre güncelleme yapıyor.şimdiden geçmiş olsun

goki27

Üye
    Konu Sahibi
Dediğin gibi güncelleme telefonun kursağında kalmış. Fasboot menüyu aç.bu arada yeni guncellemeye ait ruu dosyasını bul.tekrar bilgisayardan yükle.yalnız anlamadığım telefonun sarji azken telefon guncellemeyi nasıl yaptı. Benim tel şarj durumuna göre güncelleme yapıyor.şimdiden geçmiş olsun

tam %35 olur olmaz güncelle dedim galiba yada başka sebepten güncelleme yarım kaldı olay bu yani şu an ne yapacağımı hiç bilmiyorum detaylı yardımlara açığım

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
Keşke sarja takip yapsaydın

goki27

Üye
    Konu Sahibi
Epts'in dediği gibi yaptım ama başkalarıda bu sorunla karşılaşırsa anlatayım

Öncelikle HTCSYNC indirin kurduktan sonra telefonunuzun şarjının %35 üzeri olduğundan emin olun

Sonra en uygun ruu dosyanı indirin filefactory de var google de ararsanız bulursunuz bu en uygun dediğim telefonunuz en son hangi sürümde ise onu indirin yani ne eksik ne fazla en son nerdeyse o son çift tıkla çalıştır iş bitsin

Yardım eden Epts'e teşekkürler

epts

epts

Üye
Rica ederim. Adına sevindim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt