Htc One X ahize sesi yardımmm

Sponsorlu Bağlantılar

manjeygt

Üye
    Konu Sahibi
Htc One X ahize sesi yardımmm
arkadaşlar konuşurken karşı tarafın sesi çok az geliyor bi düzeltme yolu var mı acaba

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
bendede yüksek değil ama idare eder.
ilk başta azdı ama kulağımı tam doğru yerde tutmadığımı farkettim :D

manjeygt

Üye
    Konu Sahibi
kapalı ortamlarda güzel ama dışarda problem oluyo ve kulağımda tutmadığım yer kalmadı :D

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Böyle yapacak bir şey yok :)Şunu bir deneyin en azından :)

abandonware

abandonware

Üye
benim bildiğim konuşurken ses açma tuşna basıyorsun ahize sesini yükseltiyor olması lazım bende tam bilmiyorum ama denemeye değer.

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Kulağınızı tam ahizeye denk getirmeye çalışın. Hala aynıysa karşıdaki kişiden kaynaklıda olabilir bu durum saygılar...

dincerusanmaz

Üye
bendede yüksek değil ama idare eder.
ilk başta azdı ama kulağımı tam doğru yerde tutmadığımı farkettim :D

konu bir yılını devirmiş ama benim başıma da aynısı geldi çözümü çok basit; ahizenin olduğu yerde minik minik delikler var orayı diş fırçası gibi yumuşak uçlu bir şeyle silin. Delikler açılıyor ve ses gayet güzel geliyor.

mbk_48

Üye
telefonun ahize hoparlörünü ve arka kısmındaki hoparlörünü diş fırçasıyla kuru şekilde 2 dakika bastırarak temizle ses artışını ciddi anlamda fark edeceksin bendede aynı problem vardı günlerce uğraştım tam garantiye gönderecektim bir arkadaşın tavsiyesi üzerine uyguladım ve artık birinle konuşurken ahizeyi uzaktan bile tutsam sesi duyabiliyorum aynı şekilde müzik dinlerkende ses eskisi gibi güçlü artık

Üst Alt