HTC One V? vs. Sony Xperia U? vs. Sony Xperia Sola?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KiRa-X

Üye
    Konu Sahibi
HTC One V? vs. Sony Xperia U? vs. Sony Xperia Sola?
Selamlar arkadaşlar.
Artık bir klasik oldu benim için ; telefon almadan önce maxicep ailesine danışmadan telefon almıyorum.

Üç telefon arasında kaldım başlıkta da belirttiğim gibi ;

lütfen sizin de değerli tavsiyelerinizle belirleyeceğim alacağım telefonu.

HTC One V? veya Sony Xperia U? veya Sony Xperia Sola?

kiyaslama sonuçlarına göre
xperia u eziyor.ister 2 çekirdekli işlemcisi ister görüntülü konuşma ile ama diğer tarafta bir dev htc var.
birde sola çıktı ama onda da görüntülü konuşma yok.

sizce hangisini almalıyım tavsiyeleriniz hangi yönde olur ?

şimdiden teşekkürler tavsiyeleriniz için.

Not:
*Görüntülü konuşma şart değil
*işlemci değeri ve ram değeri iyi olsun wonder daki gibi 2-3 sayfada rami doldurmasın
*daha önce huawei ideos x5 - galaxy s2 ve galaxy note kullandım android olarak.
*kullanımı kolay her şey elinin altında olsun.
*asla oyun oynamam ama programları sırf denemek için bile kasarım telefonu oyunla değil programlarla canını çıkarırım telefonun.
* ve sola da da experia u da ki gibi altta led şerit var mı? temalara göre renk değiştirecek şekilde?
* son not gösterişli olsun :)

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Sola U'dan daha iyi Htc zaten neo v ile kapışabilecek seviyede bir telefon
Not: Htc ne kadar dev ise Sony'de o kadar devdir :)

-Emre

-Emre

Üye
Xperi uya sakn bakma hafza karti takilmiyo sola olblr

Black

Black

Üye
HTC Desire X al derim .

diyeceksiniz adreno 203 gpu su kötü diye aslında değil tek çekirdekli mali 400 d n daha iyi performans göstermiştir ve adreno 205 ten daha iyidir
ARM CORTEX A5 kötü bir işlemci değildir CORTEX A8 İ baz almıştır ve ARM CORTEX A8 den daha iyidir ve tegra 2 de olmayan bir özellik ARM CORTEX A5 DE VAR bunun için HTC DESİRE X AL DERİM RAHATINA BAK HEM JELLY BEAN GÜNCELLEMESİDE ALICAK

KiRa-X

Üye
    Konu Sahibi
Xperi uya sakn bakma hafza karti takilmiyo sola olblr

HTC Desire X al derim .

diyeceksiniz adreno 203 gpu su kötü diye aslında değil tek çekirdekli mali 400 d n daha iyi performans göstermiştir ve adreno 205 ten daha iyidir
ARM CORTEX A5 kötü bir işlemci değildir CORTEX A8 İ baz almıştır ve ARM CORTEX A8 den daha iyidir ve tegra 2 de olmayan bir özellik ARM CORTEX A5 DE VAR bunun için HTC DESİRE X AL DERİM RAHATINA BAK HEM JELLY BEAN GÜNCELLEMESİDE ALICAK

değerli yorumlarınız için teşekkürler :)

mekanikmen

Üye
Ace 2 mali 400 gpu sahip s2 ile aynı çıkan bütün oyunları oynadım most wanted olsun modern combat olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt