Htc One, Sekiz Çekirdekli Işlemci Içeren Versiyon Ile Gelebilir

 • 25 Eylül 2013
 • 448 Okunma
 • 7 Cevap

 1. Tayvan kökenli akıllı telefon üreticisi, son yıllarda iyi bir çıkış yakalayarak akıllı telefon segmentinin adından sıkça sözü edilen isimlerinden biri olmayı başaran HTC, yeni modelleri ile ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  HTC‘nin 19 Şubat tarihinde düzenlediği etkinlik çerçevesinde tanıtımını yaptığı amiral gemisi HTC One, farklı versiyonları ile sunulmaya devam ediyor. 1080p fu ll HD ekran özelliği ile öne çıkan model, Nisan ayı itibari ile de kendi ana vatanı Tayvan‘da satışa sunulmaya başladı. Daha sonra da tüm dünyada satışa çıktı.

  Cihazın görmüş olduğu ilgiden ötürü yeni renk ve versiyonlarını geliştirmeye devam eden HTC‘nin şimdi de akıllı cihazın 8 çekirdekli versiyonunun hazırlıkları içerisinde olduğu belirtilmekte.

  Sekizçekirdekli işlemciye sahip olacağı belirtilen yeni versiyon, aynı zamanda 3GB RAM bellek içerecek. 4.7″ boyutlarında ekran özelliği ile geleceği belirtilen yeni versiyon HTC One, Ultrapixel kamera ve 2300mAhbatarya gibi özellikleri de barındıracak.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Cihaza ait ortaya çıkan detayların HTC tarafından henüz resmi olarak açıklanmadığını detaylı ve daha net bilgilerin ilerleyen günler içerisinde ortaya çıkabileceğini de ayrıca belirtelim.

  HTC One, sekiz çekirdekli işlemci içeren versiyon ile gelebilir
   


  Yazan: ANIL
 2. :bann:2300 mah
   
 3. Bu bataryayla tutmaz.
   
 4. 2300 mah hangisine yetsin ekrana mı işlemciyemi bu telefon tutmaz
   
 5. O zaman, o bataryayla gelmez :D
   
 6. 3000 mah batarya andreno 330 koysa manyak olur
   
 7. Adreno 330 koyarsa, snap 800 koyar. O da 4 çekirdekli.
   
 8. ağırlığı eni boyu değişir o zamn
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/02/2019 - 00:14