htc one şebeke sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

jatvalca

jatvalca

Üye
    Konu Sahibi
htc one şebeke sorunu
merhaba arkadaşlar
htc one cihazımda ciddi anlamda şebeke sorunu yaşıyorum.teleservise verdikten 10 gün sonra telefon elime geçti servis kağıdında ana kart değiştiğini ve fonksiyonel testlerin yapıldığı yazmasına rağmen şebeke sorunu hala devam etmekte ve ciddi anlamda sorun olmaya başladı artık.arkadaşlarım ve ailem bana ulaşamadıklarını söylemekteler turkcell takılı başka bir telefon 5/5 çekerken benim telefon 5/1 yada 5/2 çekiyor ha bilemediniz 5/3 çektiği zaman bile aslında çekmiyor cihaz.2000 lira verip hayal kırıklığına uğradım bundan sonra htc ile yola çıkacağımı pek sanmıyorum
arkadaşlar şimdi tekrar servise versem bu cihazı değişim yaparlarmı acaba çünkü artık bu benim için mücadele oldu ne yapsam bilmiyorum bana yol gösterirseniz sevinirim
yardımlarınız için teşekkürler

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Tekrardan servise verin.Aynı sorun devam ettiği için değişim talep edin.Htc ile yola çıkma konusunda ise sadece bir sorun yaşayıp bırakmayın başka markadada olabilir.Htc en iyisini yapmaya çalışan ve yazılım olarak çok iyi bir firma.

• Beğen
Tepkiler: onur027
jatvalca

jatvalca

Üye
    Konu Sahibi
Haklısın ama servisi tek kelime ile berbat mail ile ulasiyorum bana gelen cevapta yok soft format at yok devam ederse hard format at yahu diyorum ki benim benim şikayetim donanimsal diyorum siz bir format atın diyor eleman inatla gerçek olan bu tür sorunlar bir tek htc de olmuyor tabi diğer markalardada oluyor benimkide bir sinirle söylenmiş laflar