Htc One root

Sponsorlu Bağlantılar

wpfurkan

wpfurkan

Üye
    Konu Sahibi
Htc One root
Evet arkadaşlar bir zaman önce htc one m8 alayım mı veya g3 yada z3 gibi modeller alayım mı diye konu açmıştım ama karar verememiştim ama çok şükür sonunda kendimi ikna edip Htc One M8 aldım.

Asıl soruya gelirsek, lolipolu m8'i en kolay şekilde nasıl root'lerim? İnternette ya çok karışık veya sadece kitkat için yapılmış anlatımlar buldum. Yardımınıza ihtiyacım var.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: wpfurkan
wpfurkan

wpfurkan

Üye
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Bunu bende gördüm ama daha basiti yok mu bu işlemin? Adam unlock Bootloader falan diyor. Pek bu konularda uzman değilim. Samsunglarda direk löp diye root yapılıyordu bunda bilemedim.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
bootloader kilidini açacaksın, malesef bu tür işler için tecrübe ve özgüven gerekli :) anlatımlara göre gidilince olacaktır dikkat edilecek hususlar cihaz bilgisi ve lollipop sürümlerinin aynı olması

• Beğen
wpfurkan

wpfurkan

Üye
    Konu Sahibi
bootloader kilidini açacaksın, malesef bu tür işler için tecrübe ve özgüven gerekli :) anlatımlara göre gidilince olacaktır dikkat edilecek hususlar cihaz bilgisi ve lollipop sürümlerinin aynı olması
Şimdi ben bunu açıp root yapsam root kalması şartıyla geri kapatabilir miyim?
Ve 5.1 güncellemesi gelirse nasıl yükleyeceğim?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
güncelleme gelse ve yüklersen root kalkar :) ve rootluyken güncelleme gözükmez, evet anlatımda açıp kapatılıyormuş kalacaktır root

• Beğen

Üst Alt