Telefon Tavsiyesi Htc one m7 lg g2 xperia z

Sponsorlu Bağlantılar

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye

turgutilbars

turgutilbars

Üye
Anlamadım. Bilmeceli konuşma :)

Günümüz akıllı telefonları arasında ısınmayan bir telefon yok. Bulursanız bana da haber verin ;)
Hocam bugün çok yorgun olmalısınız; mesajımı dikkatli okumamışsınız. Ben ısınmayan telefon yok demedim, ONE diğer telefonlara göre çok ısınıyor dedim. Metal kasa olması ısıyı daha da rahatsız edici ediyor. Biraderim HTC DE çalıştığı için bütün sorunları görebiliyoruz. İyi geceler size.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Hocam bugün çok yorgun olmalısınız; mesajımı dikkatli okumamışsınız. Ben ısınmayan telefon yok demedim, ONE diğer telefonlara göre çok ısınıyor dedim. Metal kasa olması ısıyı daha da rahatsız edici ediyor. Biraderim HTC DE çalıştığı için bütün sorunları görebiliyoruz. İyi geceler size.

Hocam ben size dememiştim onu. Sucrofe hocama demişimde neyse karışıklık olmus :D

Metal kasa benim için sorun değil aksine daha güzel bir hissiyatı var. Isınma hiç dert değil

turgutilbars

turgutilbars

Üye
Hocam ben size dememiştim onu. Sucrofe hocama demişimde neyse karışıklık olmus :D

Metal kasa benim için sorun değil aksine daha güzel bir hissiyatı var. Isınma hiç dert değil
Premium hissiyatı güzel elbet ama çok ısınan bir telefon tehlikeli.

• Beğen
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Tasarım,performans,firma desteği,stabilite android icin arayüzde en iyisi sense arayüzü...G2 kagit uzerinde üstün olabilir ama sırf buna bakmak yanlış olur.Isınma konusunda yaz mevsiminde telefon gerçekten çok ısınmaya başlamıştı fakat hava sıcaklıkları düşünce tekrardan eskisi gibi oldu.M7 almanı tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve 0MG90
bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Tarz mı ? Tabii ki m7

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Hiç biri iPhone 5s al derim tabi bütçe yeterse. Her yönden hepsini tokatlar.

• Beğen

mitzuka17

Üye
LG G2 al derim. Plastik kasa filan ama üzmez seni ;)

djediz

djediz

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar gerçekten yorumlar tutarsiz biraz ama genel olarak alinir diyorsunuz teşekkür ederim hepinize

sasua42

sasua42

Üye
Hiç biri iPhone 5s al derim tabi bütçe yeterse. Her yönden hepsini tokatlar.
Her yönden olduğuna emin misin mesela batarya?Arkadaşım lg g2 su anda bunlardan performans,sarj suresi olarak onde
M7 nin tasarımı hoş
Sen sec

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Her yönden olduğuna emin misin mesela batarya?Arkadaşım lg g2 su anda bunlardan performans,sarj suresi olarak onde
M7 nin tasarımı hoş
Sen sec
Şarjı gayet iyi gidiyor aslında bende sorun yok.

0MG90

0MG90

Üye
Kasa kalitesi olarak M7 kesinlikle önde ayrıca güncelleme alıyor ve G2'den çok alacağı kesin ve işlemcisi de kötü sayılmaz, ben M7 al derim

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve mesut1979
djediz

djediz

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve mesut1979

Üst Alt