Htc one ekran kilidi

Sponsorlu Bağlantılar

• 14 Eylül 2013
  • 1010 Okunma
  • 7 Cevap

1. 14 Eylül 2013 #1
    Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba.
    Bir süredir telefonuma şirket mailimi tanımladım mail tanımlarken şifre koymamı istedi fakat maili kaldırmama rağmen telefonumdaki şifreyi hiçbir şekilde kaldıramadım bu konu hakkında bilgisi olan birisi bana yardımcı olabilirse sevinirim..

Yazan: darksfire

Sponsorlu Bağlantılar
  2. 15 Eylül 2013 #2

serif55

serif55

Hocam söylemek istediğiniz şeyi tam anlayamadım telefona koyduğunuz şifreli güvenlik kilidinden mi yoksa mail e koyduğunuz sifreden mi kurtulmak istiyorsunuz

3. 15 Eylül 2013 #3

darksfire

darksfire
    Telefona koyduğum güvenlik kilidinden kurtulmak istiyorum ama ayarlarda yok kısmı kapalı
    ---
    Telefona koyduğum güvenlik kilidinden kurtulmak istiyorum ama ayarlarda yok kısmı kapalı

4. 15 Eylül 2013 #4

serif55

serif55
    Hocam ayarlar > güvenlik > ekran kilidi bölümü yokmu sizde

5. 15 Eylül 2013 #5

darksfire

darksfire
    Şöyle acikliyim normalde ekran kilidi ayarlardan kapatılıyor nasıl kapatıldığını zaten biliyorum sıkıntı şirket mailini telefonuma tanimladigimda 10 dakika boyunca beni bekletti ve sayı veyahut rakamlardan oluşan bir şifre belirlememi istedi belirledim şimdi kaldırmak istiyorum fakat ayarlar bölümünde şifreyi kaldırmak için şifre yok butonu geçersiz şifreyi kaldiramiyorum umarım anlata bilmisimdir derdimi

6. 15 Eylül 2013 #6

serif55

serif55
    Anladım hocam araştırıp en yakın zamanda cevap yazicam olmadı kendim sizin yaptığınız işlemleri tekrarlayıp çözümünü anlatırım ;)

7. 15 Eylül 2013 #7

mcnpl4

mcnpl4
    guvenlik-ekran kilidi-kaydirma yapinca duzelmiyir mu

8. 18 Eylül 2013 #8

darksfire

darksfire
    Çok tesekurler çözümü bulabilirseniz çok mutlu olurum
    ---
    sanırım çözüm bulunamadı .

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi