HTC Mozart 7 - Kutulu ve Tüm aksesuarları ilk günki gibi durmaktadır. (ankara)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
HTC Mozart 7 - Kutulu ve Tüm aksesuarları ilk günki gibi durmaktadır. (ankara)

Genel özelliklerine bakabilirsiniz.

Telefonun genelini şöyle özetlersek;

Kozmetik: 10/9
Garanti: Yok
Fatura: Var
Kutu: Var
Aksesuarlar: Var (kulaklık, data kablosu, şarj adaptörü)
Daha önce tamir gördü mü?: Hayır
İşletim Sistemi: Windows Phone
Sürüm: 7.8

Açıklama;

Telefonu bilen bilir, XDA'da müthiş bir rom desteği mevcuttur. Ayrıca telefonum tamamen UNLOCKED. Yani dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz cihazı. İstediğiniz rom'u bilgisayara program yükler gibi yükleyebilirsiniz. Windows Phone gerek arayüz olsun, gerek hız ve akıcılık olsun gerçekten harika.. Bunu ben kullanınca anladım.

Ankara içi elden satış taraftarıyım.. Bunun nedeni ise alıcının kendi gözü ile görüp, benim yazdığım maddeleri noktasına kadar doğrulamasıdır. Alacak kişi gelir, telefona bakar ve içine sinerse hattını takar kullanır.

Bu yüzden 'Kargo' ile başka bir 'Şehir'e göndermiyorum.. Lütfen bunu benden istemeyiniz..

Ayrıca 'TAKAS', üzerine para alabileceğim telefonlar ile ya da kafa kafaya takas edebileceğimiz Android cihazlar ile (temiz olması mutlaka şart) düşünebilirim.

Fiyatı ben 580TL olarak belirledim fakat ufakta olsa pazarlık payımız vardır. Tekrar hatırlatayım; cihazın kutusu, faturası, orjinal ilk günki haliyle duran tüm aksesuarları mevcuttur.. ve cihazda çizik vs. yoktur.. Bunları göz önünde bulundurarak fiyatı normal tuttum.

Lütfen fiyat veya başka bir şey konusunda polemik yaratmayın..

Fotoğrafları en kısa süre zarfında ekleyeceğim, şuan imkan olmadığı için ekleyemiyorum.. Muhtemelen gün içinde eklerim...

babaaamet

babaaamet

Üye
32 gb iPhone 3GS ile takas düşünürseniz 05365287565

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...