Htc kulaklık ses artırma ve azaltma

Sponsorlu Bağlantılar

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
Htc kulaklık ses artırma ve azaltma
Fotoğrafdaki kulaklıkta ses kısma artırma nasıl oluyor?

turgutilbars

turgutilbars

Üye
    Konu Sahibi
Ses kısma özelliği yok heralde bu kulaklıkta :)

FK5896

FK5896

Üye
urbeats.. dünyanın en iyi kulaklıklarından, ses açıp kısma özelliğinin olmaması eksi değil bence :)

emreli01

emreli01

Üye
Arkadaşlar 40 max 50 tl ye hangi kulakligi tavsiye edersiniz ? Htc nn yanında verdiigi kulaklık bozulduda bu fiyata alacağım kulaklık htc nin yaninda verdiği kulakliga göre nasıl olur ? Bu fiyata onerirseniz sevinirim teknosa vatan gibi yerden olabilirse sevinirim.

emreli01

emreli01

Üye
Tel htc one x plus

FK5896

FK5896

Üye
Tel htc one x plus
Garanti devam ediyorsa garantiye verin kulakligi 40-50 liraya iyi kulakliklar bulabilirsin. Teknosaya gidip kendin bakarak begenerek al bence. Hem teknosa gorevlileri yardimci olur. 3 ay once sony kulaklik aldim 24.90 a ses kalitesi guzel hala kullaniyorum. Sony marka kulakliklara bakabilirsin. Bana sony onermislerdi digerlerinde sadece goruntu oldugunu soylediler.. Yinede karar senin. İnternetten arastirmaya devam edebilirsin. Ayrica cok pahali kulaklik almakta mantikli degil zaten en iyi fiyat araligi 40-50 tl arasi...

emreli01

emreli01

Üye
Garanti devam ediyorsa garantiye verin kulakligi 40-50 liraya iyi kulakliklar bulabilirsin. Teknosaya gidip kendin bakarak begenerek al bence. Hem teknosa gorevlileri yardimci olur. 3 ay once sony kulaklik aldim 24.90 a ses kalitesi guzel hala kullaniyorum. Sony marka kulakliklara bakabilirsin. Bana sony onermislerdi digerlerinde sadece goruntu oldugunu soylediler.. Yinede karar senin. İnternetten arastirmaya devam edebilirsin. Ayrica cok pahali kulaklik almakta mantikli degil zaten en iyi fiyat araligi 40-50 tl arasi...
Ep-630İ modelini düşünüyorum telefonun garantisi yok kardeşimin htc desire sv telefonu var garantili o gonderse çakarlarmi acaba

FK5896

FK5896

Üye
Modeli birebir ayniysa sanmiyorum anlayacaklarini :)

emreli01

emreli01

Üye
Modeli birebir ayniysa sanmiyorum anlayacaklarini :)
Ama soyle birşey var kardeşimin kulakligi ile benin htc one x plusin yaninda verilen kulaklık arasında ses farkı var tutup desire sv modelinin kulakligini mi verirler acaba

FK5896

FK5896

Üye
Ama soyle birşey var kardeşimin kulakligi ile benin htc one x plusin yaninda verilen kulaklık arasında ses farkı var tutup desire sv modelinin kulakligini mi verirler acaba
Buyuk ihtimalle oyle yaparlar ama hic yoktan iyidir

FK5896

FK5896

Üye
Oda doğru Amaa Ep-630İ modelini düşünüyorum nasıl
Daha once hic kullanmadim ama iyi kulakliktir bence sonucta google da aratinca iphone kulakligi diye cikiyor. Eger iphone icin uretilmisse zaten dandik degildir diye dusunuyorum

emreli01

emreli01

Üye
Daha once hic kullanmadim ama iyi kulakliktir bence sonucta google da aratinca iphone kulakligi diye cikiyor. Eger iphone icin uretilmisse zaten dandik degildir diye dusunuyorum
Amaa iste kulak içi olmasi yanni silikonlu olması kafama takılıyor normal htcnin kulakligi normal di ve çok güzel ses veriyordu

FK5896

FK5896

Üye
Amaa iste kulak içi olmasi yanni silikonlu olması kafama takılıyor normal htcnin kulakligi normal di ve çok güzel ses veriyordu
Htc ses kalitesini belli eden bir cihaz zaten ama kulakici kulaklikla daha iyi ses alirsin bence daha net ve daha tok sesler..

emreli01

emreli01

Üye
Htc ses kalitesini belli eden bir cihaz zaten ama kulakici kulaklikla daha iyi ses alirsin bence daha net ve daha tok sesler..
Bende öyle düşünüyorum fakat bazıları yorumlarda tizden çok bass sesini iyi verdiğine yoğunlaşmis tizde önemli benim için

Superfan

Superfan

Üye
Bir umut işte :) peki.

aslında benim sony ericsson'un telefon kulaklığın tuşu(Bir kere basma, iki kere basma, üç kere basma gibi) markette sony tarafından paylaşılan bir uygulama sayesinde programlanabiliyordu farklı olarak. Uygulama başlatma bile vardı. Belki ses arttırma/kısma da vardı sanırım. Bilmiyorum belki bunla olabilir .Denemekten zarar gelmez.

Ha buldum. Şu işte;
Hatta ses arttırma kısma da varmış, dediğim gibi. Bir dene istersen. Bazı cihazlarda çalışıyormuş.
Eğer uygulama markette gözükmezse (gözükmesi lazım) bana mesaj at.

FK5896

FK5896

Üye
Bende öyle düşünüyorum fakat bazıları yorumlarda tizden çok bass sesini iyi verdiğine yoğunlaşmis tizde önemli benim için
Evet bu dogru ama bazi kulakici kulaklik modelleri bazen tizi bile bastan cok hissettirebiliyor

Üst Alt