Htc incredible s shipped rom lazım 4.0

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rvnant3450

Üye
    Konu Sahibi
Htc incredible s shipped rom lazım 4.0
telefonumu 4.0 a güncellicem ama romu bulamadım yardımcı olabilirmisiniz

abandonware

abandonware

Üye
rom? biraz daha açıklayabilirmisin?

abandonware

abandonware

Üye
betoner kardeş öyle dedi xda developers sitesinden uygun shipped roomu bul dedi

ben bi xda dev'a bakayım...

- - - Eklendi - - -

buyur birkaç rom var burada:

- - - Eklendi - - -

eğer çok bilgin yoksa pekte bu işe bulaşma derim = telefonunun garantisi varsa gidebilir veya hiç açılmayabilir filan...

- - - Eklendi - - -

son olarak zaten güncelleme var buraya bakarak bilgi edinebilirsin: http://www.maxicep.com/htc/htc-yasa...urulur-detaylar-ekran-goruntuleri-666370.html

rvnant3450

Üye
    Konu Sahibi
ben bi xda dev'a bakayım...

- - - Eklendi - - -

buyur birkaç rom var burada:

- - - Eklendi - - -

eğer çok bilgin yoksa pekte bu işe bulaşma derim = telefonunun garantisi varsa gidebilir veya hiç açılmayabilir filan...

- - - Eklendi - - -

son olarak zaten güncelleme var buraya bakarak bilgi edinebilirsin: http://www.maxicep.com/htc/htc-yasa...urulur-detaylar-ekran-goruntuleri-666370.html

kardeş fazla anlamıyorum bu işlerden ama 4.0 a güncellemem lazım root vardı cihazda ginger root ile sildim ama ayarlar telefon hakkında bölümünde yazılım güncelleştirme diye birşey yok

abandonware

abandonware

Üye
kardeş fazla anlamıyorum bu işlerden ama 4.0 a güncellemem lazım root vardı cihazda ginger root ile sildim ama ayarlar telefon hakkında bölümünde yazılım güncelleştirme diye birşey yok

ben dreammagic'i buraya yönlendireyim... belki buraya yazdıkları senin işine yarar.

rvnant3450

Üye
    Konu Sahibi

lütfen bu konunun sonlarına bakın bulursunuz...

Kardeş bu romlardan hangisi bana göre uygun hangisini yapmalıyım sence bide nasıl yapabilirim bilgi verebilirsen sevinirim.

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Kardeş bu romlardan hangisi bana göre uygun hangisini yapmalıyım sence bide nasıl yapabilirim bilgi verebilirsen sevinirim.
Hocam şimdi sizin amacınız tam olarak nedir ? Orjinal roma dönüp (OTA) güncelleme almak mı ? Yoksa direk son sürüm orjinal rom mu yüklemek ? Yada son sürüm romun bi alt orjinaline dönüp güncellemeyi almak mı ?

rvnant3450

Üye
    Konu Sahibi

Hocam şimdi sizin amacınız tam olarak nedir ? Orjinal roma dönüp (OTA) güncelleme almak mı ? Yoksa direk son sürüm orjinal rom mu yüklemek ? Yada son sürüm romun bi alt orjinaline dönüp güncellemeyi almak mı ?

orjinal roma dönüp ice creami almak istediğim şey sadece ayarlar telefon hakkında bölümüne güncelleme kontrol et gelsin bunu istiyorum ordanda 4.0.4 guncellicem

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Hocam bu dosyayı indirin bu orjinal rom Gingerbread.

Bunu indirin ve telefonunuza kurun romu yükleyin. Bootloader kilidinin açık olduğundan emin olun. Daha sonra indirdiğin üstteki dosyayı telefonu pc ye bağla ve SD karta at. Hboot ekranına girmek için Güç Tuşu + Ses Kısma tuşuna basılı tutmanız gerek. Hiç bilginiz yoksa pm atın öyle konuşalım varsa zaten dediklerimi yapın :oke:

rvnant3450

Üye
    Konu Sahibi
Hocam bu dosyayı indirin bu orjinal rom Gingerbread.

Bunu indirin ve telefonunuza kurun romu yükleyin. Bootloader kilidinin açık olduğundan emin olun. Daha sonra indirdiğin üstteki dosyayı telefonu pc ye bağla ve SD karta at. Hboot ekranına girmek için Güç Tuşu + Ses Kısma tuşuna basılı tutmanız gerek. Hiç bilginiz yoksa pm atın öyle konuşalım varsa zaten dediklerimi yapın :oke:

mesaj attım kardeş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt